Stachursky: Bo

Tekst piosenki

Brak wideo

Stachursky

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 35

Tekst piosenki

Stachursky: Bo

Kiedy patrzę w mój młodzieńczy świat Czuję że mi czegoś brak Mniej radości i pogody dnia Każde z nas to dobrze zna Ale wiem naprawdę czego chcę Wiem dlaczego do życia tak pali ciągle mnie Jakiś głos wciąż powtarza mi Że naprawdę, naprawdę warto żyć Ty Życie dałeś mi Wiarę i spełnione sny Boże Ty siłę dałeś mi Wiarę i spełnione sny Dzięki Ci Dzięki Ci Czasem z tarczą a czasem jak zbity pies Kto to wie co spotka mnie Do jakich mam znów zaskomleć drzwi Jaki los pisany mi Ty . . . itd. Jak ptak jak wiatr pędzę poprzez świat Czy to w dzień czy to w noc otulony w Twoją moc Ty } Życie dałeś mi } Wiarę i spełnione sny } Boże } Ty siłę dałeś mi } Wiarę i spełnione sny } / x 3
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stachursky: Bo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stachursky: Bo

Skomentuj tekst

Stachursky: Bo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • "twe obrazy wciąż mam bo w sercu chowam je i do końca życia pewnie tam zachować chcę..."

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bo - Stachursky, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bo - Stachursky. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stachursky.