Strachy Na Lachy: Dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Strachy Na Lachy

Teksty: 80 Tłumaczenia: 1 Wideo: 28

Tekst piosenki

Strachy Na Lachy: Dzie

to chodzi o to by od siebie nie upaść za dalekojak te dwa łyse kamienie nad rzekąchodzi o toby pierwsze chciało słuchaćco by to drugiepowiedzieć chce do uchaże po mej głowieczasem się ich boję:chodzą słowa nie do powiedzenia..nie do powiedzeniaDzień dobry kocham cię,już posmarowałem tobą chleb.Dzień dobry kocham Cię,nie chcę cię z oczu stracić, więc, jeszcze więcej..Dzień dobry kocham cię,podzielimy dziś ten ogień na dwoje,Dzień dobry kocham cię,to zapyziałe miasto niech o tym wie.Tu chodzi o to by od siebie nie upaść za dalekokiedy długo drugienie widzi pierwszegobo gdy siedzi człek samuz czarnymi myślamiczłowiek rzuca słuchawkami,rzuca słuchawkami.Bo chodzi o to by od siebie nie upaść za daleko nawet jeśli czasem między nami wykipi mlekochoćbyś nawet i wieczoremzasypiała zdołowanachciałbym ci zaśpiewaćz ranamóc ci zaśpiewać z rana.Kochana:Dzień dobry kocham cię,już posmarowałem tobą chleb.Dzień dobry kocham Cię,nie chcę cię z oczu stracić, więc, jeszcze więcej..Dzień dobry kocham cię,podzielimy dziś ten ogień na dwoje,Dzień dobry kocham cię,to zapyziałe miasto niech o tym wie.Dzień dobry kocham cię,już posmarowałem tobą chleb.Dzień dobry kocham Cię,nie chcę cię z oczu stracić, więc, jeszcze więcej..jeszcze więcej jeszcze więcejDzień dobry kocham cię,podzielimy dziś ten ogień na dwoje,paranoje para-twojeomanatopeiczneparanormalne paranoje we dwoje...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Strachy Na Lachy: Dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Strachy Na Lachy: Dzie

Skomentuj tekst

Strachy Na Lachy: Dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzie - Strachy Na Lachy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzie - Strachy Na Lachy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Strachy Na Lachy.