Sumptuastic: Bez ciemno

Tekst piosenki

Brak wideo

Sumptuastic

Teksty: 88 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Sumptuastic: Bez ciemno

Są takie chwile, gdy nie masz więcej sił, Są noce, gdy nie masz dokąd iść, Są słowa, co kradną życia sens, Są myśli, co mogą zabić cię, Są takie miejsca o których nie wie nikt, Są tacy ludzie, przez których płyną łzy, Są też marzenia, które nie spełnią się, I do stracenia wszystko jest, I schowam pragnienia, by nikt nie zabrał ich, Na samym serca dnie i w każdym słodkim śnie, Gdzie mogą spełniać się, Bo tutaj jest za dużo gorzkich łez, Straconych lat i pustych dni, Idealny świat z brakiem wolnych miejsc, Gdzie musi być ciemność by były sny, Są takie czasy, gdzie nie jest łatwo żyć, Są obietnice, które nie znaczą nic, Jest także miłość i wiara w lepsze dni, Dopóki życie się w nas tli, I schowam pragnienia, by nikt nie zabrał ich, Na samym serca dnie i w każdym słodkim śnie, Gdzie mogą spełniać się, Bo tutaj jest za dużo gorzkich łez, Straconych lat i pustych dni, Idealny świat z brakiem wolnych miejsc, Gdzie musi być ciemność by były sny, Bo tutaj jest za dużo gorzkich łez, Straconych lat i pustych dni, Idealny świat z brakiem wolnych miejsc, Gdzie musi być ciemność by były sny.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sumptuastic: Bez ciemno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sumptuastic: Bez ciemno

Skomentuj tekst

Sumptuastic: Bez ciemno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bez ciemno - Sumptuastic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bez ciemno - Sumptuastic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sumptuastic.