Sumptuastic: Dla Ciebie

Tekst piosenki

Brak wideo

Sumptuastic

Teksty: 88 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Sumptuastic: Dla Ciebie

Dla ciebie, Dla ciebie1. Zostań tak kocham cięnie odchodź, nie zostawiaj mnienie po to dałam Ci swój światbyś otruł go, i serce skradł2. Ogień niech płonie w nasnie pozwól aby kiedyś zgasłdaj wszystko, albo nicja w zamian oddam wszystko CiI Rozkosz...Rozkosz słodki kwiattwój dotyk lekki cichy wiatrpopatrz tam jasny blaskna szklanej plaży biały kwiatMiłość, niech tańczy w nasjuż nie istnieje dla nas czasukryjmy się, nie znajdą nasnie szukaj nic, już wszystko maszrefren:Dla Ciebie x2Rozkwitnę jak kwiatPolecę jak ptakTy bądź, bądź ze mnąO tobie dla CiebieO tobie chcę śnićDla Ciebie chcę żyćTy bądź, bądź ze mnąDla ciebie dla ciebie3. Mocniej niech słyszą nasaż powietrza będzie brakpozwól sercu swoje graćpóki ogień płonie w nas4. Więc zostań bo kocham cięnie odchodź, nie zostawiaj mnienie po to dałam Ci swój światbyś otruł go, i serce skradł5. Ogień niech płonie w nasnie pozwól aby kiedyś zgasłdaj wszystko, albo nicja w zamian oddam wszystko CiI Rozkosz...Rozkosz słodki kwiattwój dotyk lekki cichy wiatrpopatrz tam jasny blaskna szklanej plaży biały kwiatMiłość, niech tańczy w nasjuż nie istnieje dla nas czasukryjmy się, nie znajdą nasnie szukaj nic, już wszystko maszrefren:Dla Ciebie x2Rozkwitnę jak kwiatPolecę jak ptakTy bądź, bądź ze mnąO tobie dla ciebieO tobie chcę śnićDla Ciebie chcę żyćTy bądź, bądź ze mnąDla ciebie, dla ciebie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sumptuastic: Dla Ciebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sumptuastic: Dla Ciebie

Skomentuj tekst

Sumptuastic: Dla Ciebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • sumptuastic dla ciebie tekst
 • to dla ciebie tekst sumptuastic
 • sumptuastic dla ciebie tekst piosenki
 • sumptuastic wszystkie utwory
 • to dla ciebie tekst sumptuastic

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dla Ciebie - Sumptuastic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dla Ciebie - Sumptuastic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sumptuastic.