Sumptuastic - Nagie anio tekst piosenki - Teksciory.pl

Sumptuastic: Nagie anio

Tekst piosenki

Brak wideo

Sumptuastic

Teksty: 88 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Sumptuastic: Nagie anio

Otworzysz oczy,wiesz co światem teraz rządzi Nagie anioły opętały nas i nie ma dokąd biec... Otworzysz oczy ,wiesz co światem teraz rządzi byle z kim,byle szybko,byle gdzie,jeśli forse masz spełnisz każdy sen... Bo początek był taki :bez gadania...., na trawniku zosatły moje pierwsze plemniki ,choć ta chwila trwała krótko i ulotną była,to w pamięci mej została w pałę mi się wbiła... Potem szło mi jak z płatka ,były czasy rock&roll'a na prywatkach ...kolejno były Anka i Ola ,byłem bystry bajer miałem niczego :o miłości o gwiazdach taki byłem kolego ...teraz czasy się zmieniły nie pier**** się o gwiazdach siadaj tutaj mała ... no i jazda tibili jazda :D koniec wieku nei ma żadnych ideałów nikt nie prawi o miłości tamtych starych banałów ,a 14-stki to się wstydzą cnoty nie ma mowy o wierności i to nie są ploty ,jak nie wirzysz to poszukaj na ulicy nie urzyczysz w tym wieku prawie żadnej dziewicy... Ref:Otworzysz oczy.... Kiedys wolna miłość można było uprawiać tirli pa tirli pa,spokojnie się zabawiać :P teraz trzeba uważać ,dużo więcej strachu upierdoli cię hiv i lecisz do piachu , jestem gość kumaty i wymyśliłem w wannie :P ,ze zostanę chyba przy jednej pannie tirili pa x2 jutro idę do wandy ,więc kupiłem co trzeba ...(ciąg dalszy nastapi :P )
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sumptuastic: Nagie anio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sumptuastic: Nagie anio

 

Skomentuj tekst

Sumptuastic: Nagie anio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kiedys mozna bylo wolna milosc uprawiac tekst
 • kiedyś wolną miłość można było uprawiać
 • sumptuastic nagie an
 • A czternastu to się wstydzą cnoty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nagie anio - Sumptuastic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nagie anio - Sumptuastic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sumptuastic.