Sumptuastic: Teraz ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Sumptuastic

Teksty: 88 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Sumptuastic: Teraz ju

Mówiłeś, że świat stworzony dla nas jest,że wszystko na nas czeka, będzie jak we śnie.Mówiłaś, że miłość najważniejsza jest,że to ona nam wystarczy, nic nie liczy się.Więc powiedz, dlaczego teraz nie ma nas,nic nie widzę w Twoich oczach, czuję tylko strach.Ktoś zbudował między nami nienawiści mur,ktoś nam zabrał nasze plany dając ból.A teraz już wiesz, że nie wszystko proste jest,nie jest łatwo mówić tak, kiedy wszyscy mówią nie...Już wiesz...Teraz już wiesz, że nie wszystko proste jest,nie jest łatwo mówić tak, kiedy wszyscy mówią nie...Już wiesz...W myślach ciągle wracamy gdzieś do tamtych miejsc,tam, gdzie zbudowaliśmy dom dla naszych serc.Dom bez drzwi i okien dryfujący na śnie,po jeziorze ślepoty, naiwności mgle.Bo świat czarno - biały kolor ma,bajka żyła tylko raz,rzeczywistość tego dnia wita nas.Teraz już wiesz, że nie wszystko proste jest,nie jest łatwo mówić tak, kiedy wszyscy mówią nie...Już wiesz...Teraz już wiesz, że nie wszystko proste jest,nie jest łatwo mówić tak, kiedy wszyscy mówią nie...Już wiesz...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sumptuastic: Teraz ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sumptuastic: Teraz ju

Skomentuj tekst

Sumptuastic: Teraz ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • teraz już wiem że nie wszystko proste jest tekst
 • teraz już wiem że nie wszystko proste jest
 • piosenka powiedz ze to nie zabawne
 • teraz już wiem sumptuastic

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Teraz ju - Sumptuastic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Teraz ju - Sumptuastic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sumptuastic.