Sweet Noise: 9/1

Tekst piosenki

Brak wideo

Sweet Noise

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Sweet Noise: 9/1

Bałeś się tego, co było w Tobie Jadu w swojej krwi Wszystkich rzeczy, które móglbyś zrobić Kogoś, kim nie chciałeś być Trzymam szaleństwo na uwięzi Nigdy nie wiedzieli, nie wiedzieli kim jesteś Jak żyjesz, o czym myślisz Dokąd uciekasz, czego sie boisz Kogo nienawidzisz Nikt - nie wie nic nie wie nic nie chcą wiedzieć Nikt - nie widzi nic nie widzi nic widzą tylko siebie Kto jest chory, Ty czy świat Kto jest normalny, Ty czy Oni Dlaczego Ty czujesz ból, a Oni nie Dlaczego nikt nikogo nie słucha Nikt nikogo... Dzisiaj wszyscy boją się Ciebie Dzisiaj wszyscy patrzą na Ciebie Boi sie Ciebie cały świat Slucha Ciebie cały świat To koniec panowania nad sobą Dziewięć dla nich Jedna dla Ciebie Strzał, strzał, strzał Nikt nie wie nic Trzymam szaleństwo na uwięzi
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sweet Noise: 9/1

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sweet Noise: 9/1

Skomentuj tekst

Sweet Noise: 9/1

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 9/1 - Sweet Noise, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 9/1 - Sweet Noise. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sweet Noise.