Szymon.K: Myśli

Tekst piosenki

Brak wideo

Szymon.K

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Szymon.K: Myśli

Dzisiaj znowu siedzę sam dużą pustkę w serceu mam, bo gdy ciebie nie ma blisko czuje jak bym tracił wszystko. Znów przy oknie siedzę sobie myśląc cały czas o tobie, myśli me zagłusza muza a za oknem straszna burza. Krople deszczu w okno walą i wiadomość dla mnie mają mówią by nie smucił się, w busie znów zobaczę cię. Wystarczy bym zobaczył cię a me serce już raduje się, mocniej bije tentno skacze, bo się zaraz tam po płaczę. Jestem w stanie zrobić wszystko kiedy jesteś przy mnie blisko, oczy twe mnie przyciągają lecz mi podejść nie pozwalają.
Autor tekstu: Szymon.K
Tekst dodał: Mr.czapka01

Tłumaczenie piosenki

Szymon.K: Myśli

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Szymon.K: Myśli

Skomentuj tekst

Szymon.K: Myśli

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Myśli - Szymon.K, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Myśli - Szymon.K. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon.K.