Szymon Wydra: Patent

Tekst piosenki

Brak wideo

Szymon Wydra

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Szymon Wydra: Patent

Mógłbym być jednym z tych, Co z wytrychem wchodzą w sny. Mógłbym też, gdybym chciał Serce twardsze mieć niż stal To wiem, bo w myślach moich jest Zbyt wiele mrocznych spraw Zbyt wiele obcych miejsc, Do których raz za razem strach samotnie wejść. W pękniętym lustrze twarz Do mnie uśmiecha się, Jaśniejszą stronę mojej duszy zgasić chce Chciałbym tak wiele chcieć Lub na wszystko patent mieć Jednak coś trzyma mnie, Wpycha w otchłań dzień za dniem Skąd wiem, że w myślach moich jest Zbyt wiele mrocznych spraw Zbyt wiele obcych miejsc, Do których raz za razem strach samotnie wejść? W pękniętym lustrze twarz Znowu uśmiecha się Jaśniejszą stronę mojej duszy zgasić chce Tak wiele dziwnych spraw Tak wiele pustych miejsc Do których, niczym w błędnym kole, wracam się W pękniętym lustrze twarz Przedrzeźnia znowu mnie Jaśniejszą stronę mojej duszy zgasić chce
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Szymon Wydra: Patent

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Szymon Wydra: Patent

Skomentuj tekst

Szymon Wydra: Patent

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównicę, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • szymon wydra dusza
 • wydra patent

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Patent - Szymon Wydra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Patent - Szymon Wydra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szymon Wydra.