T.Love: Z

Tekst piosenki

Brak wideo

T.Love

Teksty: 192 Tłumaczenia: 0 Wideo: 96

Tekst piosenki

T.Love: Z

Ajajajajnad moim oknem samolotycodziennie ranokiedy budzę się z uśmiechemajajajajco by tutaj dzisiaj zrobićczy zjeść śniadanieczy na ulice wyjśćA moje ciało zmęczone bardzo wczorajszą nocągigantyczną mocąref. Czas mija szybko i mijają lataa ja nie mogę zebrać się konkretnej pracy nie miałem nigdyty akceptujesz mnieajajajajchyba jednak wyjdę z domurozejrzę się na mieścieajajajajajajajajosiedle mam strzeżone czasami czuję się tujak w aushwitzlub w areszcieale je lubię mieszkam tu chwilęchociaż się nie urodziłemprzyjezdnym zawsze byłemref. czas mija szybko...ajajajajwszystkie myśli chorewróciły do mnieto jest zły wtorekajajajajwszystkie myśli chorewróciły do mnieto jest zły wtorek...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

T.Love: Z

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

T.Love: Z

Skomentuj tekst

T.Love: Z

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z - T.Love, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z - T.Love. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - T.Love.