Tadeusz Nalepa: Jed

Tekst piosenki

Brak wideo

Tadeusz Nalepa

Teksty: 62 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Tadeusz Nalepa: Jed

Widzisz tam kapliczka stoi żebyś mógł dojechać dokąd chcesz widzisz tam przy drodze twojej jest kapliczka, więc ostrożnie jedź na ten wóz czekałeś długo to twych możliwości Rolls-Royce jest widzisz tam kapliczka stoi żebyś grzechy swe pamiętać mógł widzisz tam przy drodze twojej jedź ostrożnie, nie popędzaj kół na ten wóz czekałeś długo to jest Rolls-Ryce, to Cadillac twój wiszisz tu kapliczka stoi pewnie jeszcze szybszy chciałeś być widzisz tu przy drodze twojej już nie zdążysz, nie zobaczysz nic zabierają kupę złomu to był Rolls-Royce możliwości twych
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Tadeusz Nalepa: Jed

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Tadeusz Nalepa: Jed

Skomentuj tekst

Tadeusz Nalepa: Jed

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • podaj slowa piosenki ten jed en kwiat
 • nalepa tam kapliczka stoi

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jed - Tadeusz Nalepa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jed - Tadeusz Nalepa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tadeusz Nalepa.