TEDE - S.P.O.R.T tekst piosenki - Teksciory.pl

TEDE: S.P.O.R.T

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 72

Tekst piosenki

TEDE: S.P.O.R.T

Jestem tdef z wielkie joł stajni weż ty niunia weź się mną zajmij a to wszystko przed nim utajnij nie mów swojemy chłopakowi co po nocach z tdef-em robisz Raz, Dwa, trzy 1. Słyszałaś S.P.O.R.T intro? pokazałem ucho od śledzia jak Kwinto potem pojechałem świerzą przewijką łał nie jeden by tak chciał witaj dużo densonu jest w tych bitach w domu? a kto witaj o to nie pytaj czwarty zwarty o robieniu tras dwóch miast MRÓZ w nawiasie Pancerfast piąty to daj głośniej na swój blaster odcinam się z BRX-em taką mam jazdę dyskretny chłód fury, restauracje kto tośpiewa nawet się nie spodziewasz siudmy ja trwam może trochę nudny trudno jakoś tak mi wyszło nudno chcesz szybciej zrób na maxi ruch tam masz remix dj. buhh niunia Ref. Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport 2. Winia nas jak kogo nas winią za co? że nie idziemy zgodnie linią dokładnie tak o tym co kto przewinoł napisane z adrenaliną spontan jointy 39-ty a pamiętasz jak? to inne horyzonty ten był dziesiąty następny to spontan na innej płycie miała byc ta zwrotka Ona to jest idiotka i szmata w dodatku nie kumata potem zarabiam flote na małolatach i mówie o tym nie da ukryć sie tej floty nastuki, podloty gib-gibony? zawieszka szalony styl wolny a co ty myślałaś że co to jest tekst? widzisz ja jestem zdolny. Ref. Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport 3. Bausuj ze mną bausuj tak retrospekcja sprzed trzech lat dupencjał baunsował tak dobre i powiedziła że ma okres potem wyścig szczurów progres? przebój? następny będzie nie bój Tedeusz walczy, Warszawski walczy z ustawą walczy warszawski walczyk PLNy wystarczy kogoś przechytrzyć 833.333 czego kwiczysz? weź stół wytrzyj postaw flaszki to początek bardzaszki jeden liter goni drugi liter V.E.T.O nie zapomnij tych liter Co do bitew zbędny był arbiter poszedł w pizdu w wietrze gwizdu. Ref. Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

TEDE: S.P.O.R.T

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: S.P.O.R.T

 

Skomentuj tekst

TEDE: S.P.O.R.T

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Uparty i Wściekły Sarius
  „wydaję, chcę więcej do domu nie wezmę jak zejdę ze sceny więc jadę na pełnej a jednocześnie się nie mam po co tu śpieszyć ej, ej, czekaj w głowie mam szczere litery i świat se tu wezmę na zeszy”
 • Oczy czarne Spontan
  „już od małego wszyscy mówili mi znajdź sobie jakaś dziewczynę lecz ja czekałem, zwlekałem, czekałem chyba myślałem ze sama do mnie przyjdzie głupio, podążałem w tę samą drogę lecz w mych marz”
 • Żółta taksówka Daria Zawiałow
  „Świeci mi nad głową neonów żółty błysk, wszystkie słońca się schowały tuż za ESB Pod niebem wiszą okna, w chmury wtapiam się, na ulicach pełno dymu, w górze unosi się Mijam wszystkie ładne”
 • We Are The People (ft. Bono, The Edge) [UEFA EURO 2020 Song] Martin Garrix
  „We’re a milion volts in a pool of light Electricity in the room tonight Born from fire Sparks flying form the sun I hardly know you Can i confess? I feel your heart beating in my chest You co”
 • Good 4 u Olivia Rodrigo
  „Well good for you I guess you moved on really easily You found a new girl And it only took a couple weeks Remember when you said taht You wanted tyo give me the world And good for you I guess”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki o sporcie
 • piosenki o sporcie słowa
 • piosenka o sporcie tekst\
 • to mój sport mój sport piosenka
 • piosenka o sporcie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki S.P.O.R.T - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu S.P.O.R.T - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.