TEDE: S.P.O.R.T

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 235 Tłumaczenia: 0 Wideo: 94

Tekst piosenki

TEDE: S.P.O.R.T

Jestem tdef z wielkie joł stajni weż ty niunia weź się mną zajmij a to wszystko przed nim utajnij nie mów swojemy chłopakowi co po nocach z tdef-em robisz Raz, Dwa, trzy 1. Słyszałaś S.P.O.R.T intro? pokazałem ucho od śledzia jak Kwinto potem pojechałem świerzą przewijką łał nie jeden by tak chciał witaj dużo densonu jest w tych bitach w domu? a kto witaj o to nie pytaj czwarty zwarty o robieniu tras dwóch miast MRÓZ w nawiasie Pancerfast piąty to daj głośniej na swój blaster odcinam się z BRX-em taką mam jazdę dyskretny chłód fury, restauracje kto tośpiewa nawet się nie spodziewasz siudmy ja trwam może trochę nudny trudno jakoś tak mi wyszło nudno chcesz szybciej zrób na maxi ruch tam masz remix dj. buhh niunia Ref. Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport 2. Winia nas jak kogo nas winią za co? że nie idziemy zgodnie linią dokładnie tak o tym co kto przewinoł napisane z adrenaliną spontan jointy 39-ty a pamiętasz jak? to inne horyzonty ten był dziesiąty następny to spontan na innej płycie miała byc ta zwrotka Ona to jest idiotka i szmata w dodatku nie kumata potem zarabiam flote na małolatach i mówie o tym nie da ukryć sie tej floty nastuki, podloty gib-gibony? zawieszka szalony styl wolny a co ty myślałaś że co to jest tekst? widzisz ja jestem zdolny. Ref. Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport 3. Bausuj ze mną bausuj tak retrospekcja sprzed trzech lat dupencjał baunsował tak dobre i powiedziła że ma okres potem wyścig szczurów progres? przebój? następny będzie nie bój Tedeusz walczy, Warszawski walczy z ustawą walczy warszawski walczyk PLNy wystarczy kogoś przechytrzyć 833.333 czego kwiczysz? weź stół wytrzyj postaw flaszki to początek bardzaszki jeden liter goni drugi liter V.E.T.O nie zapomnij tych liter Co do bitew zbędny był arbiter poszedł w pizdu w wietrze gwizdu. Ref. Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport Rozumiesz? to właśnie to to cały ja i mój sport joł rozumiesz to właśnie to to cały ja i mój sport
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TEDE: S.P.O.R.T

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: S.P.O.R.T

Skomentuj tekst

TEDE: S.P.O.R.T

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki o sporcie
 • piosenki o sporcie słowa
 • piosenka o sporcie tekst\
 • to mój sport mój sport piosenka
 • piosenka o sporcie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki S.P.O.R.T - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu S.P.O.R.T - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.