TEDE: Wiem, wiem

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 192 Tłumaczenia: 0 Wideo: 80

Tekst piosenki

TEDE: Wiem, wiem

Ja w zyciu szukam wielkiej miłości Szczerej i mocnej osobliwości pełnej Ja zawsze taki będę - nie zmienię się bo nie muszę i nie chcę,. Miłość - ją każdy w sobie nosi, chociaż ludzie są lepsi, są gorsi. Ona jest wszędzie, wokół wszystkich, Wnika głęboko w nasze umysły, trudno ja dostrzec, trudno ją poczuć, ona niekiedy spędza sen z naszych oczu. Ale chcę tego, właśnie o tym marzę, Czuć to głęboko w środku - moc wrarzeń. Każdy kto kochał wie, co to znaczy. Umie zrozumieć i umie wybaczyć. Ja umiem kochać i jestem silniejszy, kto kocha bardziej - tego nie zmierzysz. ref. Wiem wiem - są upadki i wzloty dziewczyny to najmocniejszy narkotyk Ja wiem - są upadki i wpadki Prawdziwe dziewczyny nie małolatki! x2 2. Mój najlepszy kumpel powtarza mi czasem: "Jacek, walcz z czasem, zakochaj się Jacek!, przecież tyle małolatek robi łał" - Ziom wiem i naprawdę bym chciał [ale] ja chcę królewne, szukam tej jednej co nie będzie mnie bez niej i jej beze mnie. Wiem ziom - to idealizm Wiem wiem - nie znaleźli ci, co szukali, Ja szukam aż znajdę - tak mówi pismo. Naprawdę jak znajdę, rzucę dla niej wszystko. Wiem że ona jest, i też mnie szuka. Pytanie: gdzie? Bo nie ma jej tutaj! TeDe. Daj spokój - to tylko ksywa Nawet nie wiesz co się za tym ukrywa. Ty jesteś dla mnie - ja dla Ciebie To się miłość nazywa - przeznaczenie. ref. Wiem wiem - są upadki i wzloty dziewczyny to najmocniejszy narkotyk Ja wiem - są upadki i wpadki Prawdziwe dziewczyny nie małolatki! x2 3. Przez ból do piękna - czasem jest tak. Czasem trudno to wszystko okiełznać. To czasem boli i wiesz to ma boleć. Chciałbyś coś zrobić, ale nie wiesz co jest? Róża jest piękna, ale ma swój kolec, Miłość jest słodka ale ma swój koniec. Więc rób tak, niech to się nigdy nie kończy Więc rób tak, a to nie musi się skończyć. Ile razy budzę się zanim wstanie TeDe. Nie otwieram oczu, szukam Ciebie obok siebie. Łudzę się myśląc, że ty jesteś tutaj ale Ciebie nie ma, to znowu sen. Posłujchaj: Życie umyka i czas płynie przez palce. O nic nie pytaj, prosze Cię - znajdź mnie. Zegar tyka, to już ta pora, potrzebuje Ciebie coraz bardziej. ref. Wiem wiem - są upadki i wzloty dziewczyny to najmocniejszy narkotyk Ja wiem - są upadki i wpadki Prawdziwe dziewczyny nie małolatki!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

TEDE: Wiem, wiem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: Wiem, wiem

Skomentuj tekst

TEDE: Wiem, wiem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tede wiem wiem tekst
 • wiem tekst piosenki
 • piosenka tede szukaj aż znajdziesz tak mówi pismo
 • jakie spanie tego nie ma w planie filmu urwanie niech tak sie stanie
 • wiem wiem są upadki i wzloty dziewczyny to najmocniejszy narkotyk

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiem, wiem - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiem, wiem - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.