TEDE: Zamknij pysk

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 191 Tłumaczenia: 0 Wideo: 79

Tekst piosenki

TEDE: Zamknij pysk

Ty teraz mordę zamknij i patrz (oł), ty teraz mordę zamknij i patrz (oł), ty teraz mordę zamknij i patrz (oł), hulangi, balangi gruby lans 3x Ty chcesz to mieć tak samo jak ja, (ja) możesz tyko chcieć ale nie masz jaj (aha) Ta gra to gra, w której musisz je mieć, nie dogonisz mnie możesz dalej biec (ziom). Idziesz na dno na dno pragnąc (pragnąc), ja ustawiam porzeczkę nie przejdziesz nad nią. Jak bardziej przytyjesz jej nie muśniesz, lamusie to hardcore słusznie. Ziom odpal gumę w taki numer, mam lepsze czapki mam więcej new wear. Ręce się pocą, pocą to są fakty super ta noc jest nocą prawdy. Nigdy cię nie lubiłem i nie lubię, mam lata długie w osiedlowej grupie. Dziś siedzę tu te skóry są miększe, a ty grzej dupę na drugim piętrze. Ref. Zamknij pysk, znam takich jak ty, to dzieciaki które chcą być jak my, niby nic ale chce też tak żyć, ty i cała reszta tych jak ty. 2x Wiem dawno gryzie cię zazdrość, dziesięć lat wypada tobie pada gardło. Takie jest życie ty możesz go pragnąć, człeniu ty jesteś w cieniu za mną. To gówna z twoich postaw (postaw), tu gdzie stoisz pozostań, możesz postać. Nie da się nawiązać polemiki, ty jesteś ta postać zostań nikim. Oł ty to czujesz, co się plujesz młokosie, tak to się lansuje. Co jebiesz znam ciebie dziewięć osiem /98/, nie wiem kim z nas chciałeś być w glosie. Dwa zero, zero, zero /2000/ trwa ksero, przerwa musisz czerpać z czegoś, czas wybrać kogo, za kogoś przebrać, ej cizia kto tak do dzisiaj przetrwał. Ref. Zamknij pysk, znam takich jak ty, to dzieciaki które chcą być jak my, niby nic ale chce też tak żyć, ty i cała reszta tych jak ty. 2x Ty kto idzie poniżej pasa ziomal, a ona to zwykła szmata i jeśli mówiła weź to poczuj (ziomek) tej koleszki co wata w kroczu, co jest nie staną, co z tą panną chciał bym móc powiedzieć o twojej to samo. Więc odtąd twoja to odwrotność bazyla miej, więc jej nie dotkną. Twoje bóstwo kiedy patrzy w lustro, śliczna ginie śmiercią bazyliszka, pęknięty jeż nikt nie rusza wiesz, następny diss (ty) nie zmuszaj mnie. Weź a jednak prawda jest jedna, nie jest piękna i każdy ja przegna, a ciebie przegnał ktoś z wyższego szczebla i kto kurwa przegrał żegnam. Ref. Zamknij pysk, znam takich jak ty, to dzieciaki które chcą być jak my, niby nic ale chce też tak żyć, ty i cała reszta tych jak ty. 2x Ty teraz mordę zamknij i patrz (ty), ty teraz mordę zamknij i patrz (ty), ty teraz mordę zamknij i patrz (ty), hulangi, balangi gruby lans 4x (aleś go pan rugnął bez litośnie, wyleczyłeś go pan z tej buty, jak najlepszy doktór)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

TEDE: Zamknij pysk

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: Zamknij pysk

Skomentuj tekst

TEDE: Zamknij pysk

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zamknij pysk
 • zamknij pysk znam takich jak ty
 • zamknij pysk znam takich jak ty to dzieciaki które chca byc jak my
 • utwór zamknij ryj zamknij pysk

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zamknij pysk - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zamknij pysk - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.