The Servant: Walking through gardens
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
The Servant: Walking through gardens
When my wife died I was happy When my wife died I was glad I buried her beneath the fir Behind the cabbage patch Walking through gardens Walking up the roof-tile path I followed a fox Into a box that lay upon the grass Be careful when you're near the pond Be careful when you're near the pond We're finally going to get a patio I've said it for years Yes I know From the gate to the window I've moved the turf But there's still a long way to go... We're looking at least two more months
Tłumaczenie piosenki
The Servant: Walking through gardens
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
The Servant: Walking through gardens
-
Beautiful thing
- The Servant
-
Biro
- The Servant
-
Body
- The Servant
-
Brand new lover
- The Servant
-
Cells
- The Servant
Skomentuj tekst
The Servant: Walking through gardens
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
DIVINE
- Stray Kids
-
Dylematy [prod. RnD Beatz]
- KaeN
-
Kamień z serca - feat. Kubi Producent
- Bedoes 2115
-
CARTIER
- Bungee
-
Na drugi raz pamiętaj
- BAiKA
-
Lew ft. Hinol Polska Wersja
- Leaf
-
Księżyc nad Rakowcem
- T.Love
-
płuca
- Lor
-
Notte di Natale
- Lucio Corsi
-
FAKTY (feat. Oki, Pezet, Młody West, god.wifi)
- Żabson
Reklama
Tekst piosenki Walking through gardens - The Servant, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Walking through gardens - The Servant. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - The Servant.
Komentarze: 0