Therion: Asgard

Tekst piosenki

Brak wideo

Therion

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Therion: Asgard

Riding on the rainbow and they'll pass the gate of Heimdal Open up Gladheim and the Walhall! In the house of Odin the fallen one is standing With all Einherjar, ready for war. When the seal is broken up in the midwinter sky, all the dead will follow Odin and they're coming by the storm in the middle of the world the rock of Gods stand high. On the dark yule-night The gods will descend with the dead of the brave. Take us to Walhalla when we'll pass the gate of Heimdal. Let us meet gods (and) follow their ride. If you watch the nightsky you will find their dwelling in the stars they live (as the) zodiac signs. When the bridge will make a way for all the northern gods all the dead will ride on Bifrost and they're coming by the storm Sagas from the ancient days are written in the sky When you read the runes again Walhalla and Asgard are reborn.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Therion: Asgard

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Therion: Asgard

Skomentuj tekst

Therion: Asgard

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Asgard - Therion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Asgard - Therion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Therion.