Therion: The wild hunt

Tekst piosenki

Brak wideo

Therion

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Therion: The wild hunt

Hunted by the gargoyles through the labyrinth. Loosing Ariadnes thread . I'm gone astray! Tumbling into Chaos without anything and my holy guardian angel has walked away. I'm chasing my shadow inside my own soul I am the persecutor of my self in the wild hunt The horned god take me through infernal journeys The Dogs are barking and the Owls cry out loud, Shadows are laughing and screaming in my ears. I see the outline of the horned Man-in-Black. He stretch his hand to my left shoulder in fear. I'm chasing my shadow inside my own soul I am the persecutor of my self in the wild hunt The horned god take me through infernal journeys I throw my self into all the demons. I cast my self into the Wild Hunt. The forest is the Labyrinth of Fear and all the deads's running in the Hunt. I give my self unto all my demons and let they eat of my mind and soul. I will gain strange powers in this ravage. I cast my self into the Wild Hunt. I'm chasing my shadow inside my own soul I am the persecutor of my self in the wild hunt The horned god take me through infernal journeys
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Therion: The wild hunt

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Therion: The wild hunt

Skomentuj tekst

Therion: The wild hunt

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • therion wild hunt tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The wild hunt - Therion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The wild hunt - Therion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Therion.