Thursday: This sadness alone

Tekst piosenki

Brak wideo

Thursday

Teksty: 53 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Thursday: This sadness alone

And she asked me where have you been? I could've sworn I lost you againMy reply Why do you still pretend That you forgot me?When my world began to fall I had to turn and run When my world began to fallMy cries echoed on and on Melancholy got in my throat Sadness alone would never change me But someday Yeah maybe someday Soon you won't have to find meWhen my world began to fall I had to turn and run When my world began to fallMy cries echoed on and on And she asked me where have you been? I could've sworn I lost you againMy reply Why do you still pretend That you forgot me?That you forgot me (4x)When my world began to fall I had to turn and run When my world began to fallMy cries echoed on and on
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Thursday: This sadness alone

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Thursday: This sadness alone

Skomentuj tekst

Thursday: This sadness alone

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki This sadness alone - Thursday, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu This sadness alone - Thursday. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Thursday.