Tłoku: Zosta

Tekst piosenki

Brak wideo

Tłoku

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Tłoku: Zosta

[Ahaa, taa Kama,Jula ]Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej,Zostań proszę, Twoje miejsce moim sercem,Zostań proszę, ze mną.. 2xTy, wypełniasz moje sny, zapominam co to łzy,W twych ramionach się skryć, i na zawsze z Tobą być, 2xZostań kotku, to jeszcze nie pora,Nadal kocham, nadal, serce woła,Wylećmy w przestworza,rozpal uczuć pożar,To żar, świecącego słońca, to prostak, który kochai czeka, na moment, płonę, chłonę,Uczucie zbijam, nie chce mijać dyla,Dotykać Ci policzka, jestem choćby do świata granic,Nie chcę Cię ranić ani zostawić, mam planyKaleka który klęka na kolanach na serce gotowy zamach,Czuję zapach, który mnie rozwala,To ta magia, dzięki Tobie mogę nawet latać.[Ah, sprawdzaj to człowieku, Kama, Jula, Tłoku YO.. Ej nadal kocham, wiesz, wiesz, wiesz przecież jak to jest ?!]Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej,Zostań proszę, Twoje miejsce moim sercem,Zostań proszę, ze mną..Bo Ty, dajesz szczęście Mi,Chce zostać z Tobą gdy, tworzymy wspólne My,Od początku właśnie Ty, wmawiałeś miłość Mi,Chcesz zabrać z każdą z chwil,Nie pozwolę na to Ci,Gdy Ty, zabierasz mi mój świat,Ja ratuje mimo ran,Swobodą nie ma bram, spełniać Nasz dawny plan,Pomimo Twego 'Nie', Ja staram ciągle się,Zatrzymać w sercu Cię,Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej,Zostań proszę, Twoje miejsce moim sercem,Zostań proszę, ze mną..To prostak, który KOCHA..Rozpal uczuć pożar,Nadal kocham,ta sprawdzaj to ejj.. Zostań kotku, Zostań jeszcze]Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej..
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Tłoku: Zosta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Tłoku: Zosta

Skomentuj tekst

Tłoku: Zosta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zosta - Tłoku, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zosta - Tłoku. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tłoku.