Tłoku: Zosta

Tekst piosenki

Brak wideo

Tłoku

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Tłoku: Zosta

[Ahaa, taa Kama,Jula ]Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej,Zostań proszę, Twoje miejsce moim sercem,Zostań proszę, ze mną.. 2xTy, wypełniasz moje sny, zapominam co to łzy,W twych ramionach się skryć, i na zawsze z Tobą być, 2xZostań kotku, to jeszcze nie pora,Nadal kocham, nadal, serce woła,Wylećmy w przestworza,rozpal uczuć pożar,To żar, świecącego słońca, to prostak, który kochai czeka, na moment, płonę, chłonę,Uczucie zbijam, nie chce mijać dyla,Dotykać Ci policzka, jestem choćby do świata granic,Nie chcę Cię ranić ani zostawić, mam planyKaleka który klęka na kolanach na serce gotowy zamach,Czuję zapach, który mnie rozwala,To ta magia, dzięki Tobie mogę nawet latać.[Ah, sprawdzaj to człowieku, Kama, Jula, Tłoku YO.. Ej nadal kocham, wiesz, wiesz, wiesz przecież jak to jest ?!]Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej,Zostań proszę, Twoje miejsce moim sercem,Zostań proszę, ze mną..Bo Ty, dajesz szczęście Mi,Chce zostać z Tobą gdy, tworzymy wspólne My,Od początku właśnie Ty, wmawiałeś miłość Mi,Chcesz zabrać z każdą z chwil,Nie pozwolę na to Ci,Gdy Ty, zabierasz mi mój świat,Ja ratuje mimo ran,Swobodą nie ma bram, spełniać Nasz dawny plan,Pomimo Twego 'Nie', Ja staram ciągle się,Zatrzymać w sercu Cię,Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej,Zostań proszę, Twoje miejsce moim sercem,Zostań proszę, ze mną..To prostak, który KOCHA..Rozpal uczuć pożar,Nadal kocham,ta sprawdzaj to ejj.. Zostań kotku, Zostań jeszcze]Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej..
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Tłoku: Zosta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Tłoku: Zosta

Skomentuj tekst

Tłoku: Zosta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zosta - Tłoku, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zosta - Tłoku. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tłoku.