Tłoku: Zosta

Tekst piosenki

Brak wideo

Tłoku

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Tłoku: Zosta

[Ahaa, taa Kama,Jula ]Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej,Zostań proszę, Twoje miejsce moim sercem,Zostań proszę, ze mną.. 2xTy, wypełniasz moje sny, zapominam co to łzy,W twych ramionach się skryć, i na zawsze z Tobą być, 2xZostań kotku, to jeszcze nie pora,Nadal kocham, nadal, serce woła,Wylećmy w przestworza,rozpal uczuć pożar,To żar, świecącego słońca, to prostak, który kochai czeka, na moment, płonę, chłonę,Uczucie zbijam, nie chce mijać dyla,Dotykać Ci policzka, jestem choćby do świata granic,Nie chcę Cię ranić ani zostawić, mam planyKaleka który klęka na kolanach na serce gotowy zamach,Czuję zapach, który mnie rozwala,To ta magia, dzięki Tobie mogę nawet latać.[Ah, sprawdzaj to człowieku, Kama, Jula, Tłoku YO.. Ej nadal kocham, wiesz, wiesz, wiesz przecież jak to jest ?!]Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej,Zostań proszę, Twoje miejsce moim sercem,Zostań proszę, ze mną..Bo Ty, dajesz szczęście Mi,Chce zostać z Tobą gdy, tworzymy wspólne My,Od początku właśnie Ty, wmawiałeś miłość Mi,Chcesz zabrać z każdą z chwil,Nie pozwolę na to Ci,Gdy Ty, zabierasz mi mój świat,Ja ratuje mimo ran,Swobodą nie ma bram, spełniać Nasz dawny plan,Pomimo Twego 'Nie', Ja staram ciągle się,Zatrzymać w sercu Cię,Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej,Zostań proszę, Twoje miejsce moim sercem,Zostań proszę, ze mną..To prostak, który KOCHA..Rozpal uczuć pożar,Nadal kocham,ta sprawdzaj to ejj.. Zostań kotku, Zostań jeszcze]Zostań proszę, bo przy Tobie moje miejsce,Zostań proszę i nie odchodź nigdy więcej..
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Tłoku: Zosta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Tłoku: Zosta

Skomentuj tekst

Tłoku: Zosta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zosta - Tłoku, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zosta - Tłoku. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tłoku.