Tobi King: Samochody

Tekst piosenki

Tobi King

Teksty: 2 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2
Profil artysty

Tekst piosenki

Tobi King: Samochody

Samochody to mój świat, Porsche, Bentley, beema, (beema, beema, beema). Forsy zawsze dużo mam, ciuchy drogie, widzisz sam (Dolce Gabbana, Armani, Versace, Gucci). Wszyscy mówią na mnie boss, tak mnie obdarował los (boss, boss, boss, boss, boss, boss, boss, boss).
Wsiadam w auto, daję gaz, nie zapinam nigdy pas

Refren x2.
Dalej leć, leć, pędź! Dalej, dalej, gnaj! Zawsze jakiś towar w samochodzie mam. Dalej leć, leć, pędź! Dalej, dalej gnaj! Nic już nie zatrzyma nas!

Zwrotka 2

Samochody to mój świat - Porshe, Bentley, beema (beema, beema, beema). Wsiadam w auto daję gaz, nie zapinam nigdy pas.

Refren x4.

Dalej leć, leć, pędź! Dalej, dalej gnaj! Zawsze jakiś towar w samochodzie mam. Dalej leć, leć, pędź, dalej, dalej gnaj. Nic już nie zatrzyma nas.
Autor tekstu: Tobi King
Tekst dodał: kuba_kuba

Tłumaczenie piosenki

Tobi King: Samochody

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Tobi King: Samochody

Skomentuj tekst

Tobi King: Samochody

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównicę, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Samochody - Tobi King, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Samochody - Tobi King. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Tobi King.