Top One: Bliska moim my

Tekst piosenki

Brak wideo

Top One

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Top One: Bliska moim my

Bliska moim myślom Chciałbym ci powiedzieć Wszystko w życiu miałem już Wszystko oprócz ciebie Bliska moim myślom A dłoniom daleka Chyba nawet nie wiesz, że Że na ciebie czekam REF. Daj mi dzień, jeden dzień Jedną noc, jeden sen To powinno znów wystarczyć Mi do jutra Daj mi dzień, jeden dzień Jedną noc, jeden sen Chociaż wiem, że chyba noc Będzie za krótka Bliska moim myślom Marzeniom daleka Może nawet nie wiesz, że Że na ciebie czekam Bliska moim myślom Pragnę ci powiedzieć Że do prawdy wszystko mam Wszystko oprócz ciebie REF. Daj mi dzień, jeden dzień...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Top One: Bliska moim my

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Top One: Bliska moim my

Skomentuj tekst

Top One: Bliska moim my

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bliska moim myślom tekst
 • bliska moim myslom
 • bliska moim mysla
 • daj mi dzień jeden dzień jedną noc jeden sen
 • top one bliska moim myślom tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bliska moim my - Top One, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bliska moim my - Top One. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Top One.