Toples: Zapro

Tekst piosenki

Brak wideo

Toples

Teksty: 127 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Toples: Zapro

Zabierz mnie swojego domu, Nie powiem nic nikomu. Będziemy robić to, Na sposobów różnych sto Ze mną będzie Ci jak w raju Wiec siebie mi nie żałuj Ja zrobię Tobą to, Czego inne tylko chcą Zaproś mnie do swego domu Nie powiem nic nikomu Będziemy robić to Na sposobów różnych sto Ze mną będzie Ci jak w raju Wiec siebie mi nie żałuj Ja zrobię Tobą to, Czego inne tylko chcą Zaproś mnie do swego domu Nie powiem nic nikomu Będziemy robić to Na sposobów różnych sto Ze mną będzie Ci jak w raju Wiec siebie mi nie żałuj Ja zrobię Tobą to, Czego inne tylko chcą Zaproś mnie do swego domu Nie powiem nic nikomu Będziemy robić to Na sposobów różnych sto Ze mną będzie Ci jak w raju Wiec siebie mi nie żałuj Ja zrobię Tobą to, Czego inne tylko chcą W dyskotece czas szybko płynie, Wykorzystaj wiec, każdą chwilę. Twoje ciało skąpo tak ubrane, Mówi mi, że Ty możesz spełnić moje sny. Zmysły już do granic rozpalone, Zobacz ja przez Ciebie cały płonę. Czemu karzesz mi tak długo czekać, Przecież cenny czas ucieka Zaproś mnie do swego domu Nie powiem nic nikomu Będziemy robić to Na sposobów różnych sto Ze mną będzie Ci jak w raju Wiec siebie mi nie żałuj Ja zrobię Tobą to, Czego inne tylko chcą Zaproś mnie do swego domu Nie powiem nic nikomu Będziemy robić to Na sposobów różnych sto Ze mną będzie Ci jak w raju Wiec siebie mi nie żałuj Ja zrobię Tobą to, Czego inne tylko chcą Nie jest ważne to, co ktoś pomyśli, Dziś staniemy się, sobie bliscy. Wiem ze razem będzie nam przyjemnie, Bo już przyszedł czas. By noc łączyła wieko nas Przecież wszyscy o tym dobrze wiedzą Każdy z życia chce, mieć przyjemność Nie karz mi już dłużej na to czekać Przecież wiesz, co dzisiaj stanie się........ Zaproś mnie do swego domu Nie powiem nic nikomu Będziemy robić to Na sposobów różnych sto Ze mną będzie Ci jak w raju Wiec siebie mi nie żałuj Ja zrobię Tobą to, Czego inne tylko chcą Zaproś mnie do swego domu, Nie powiem nic nikomu Będziemy robić to Na sposobów różnych sto Ze mną będzie Ci jak w raju Wiec siebie mi nie żałuj Ja zrobię Tobą to, Czego inne tylko chcą Przecież wszyscy o tym dobrze wiedzą Każdy z życia chce mieć przyjemność Nie karz mi już dłużej na to czekać Przecież wiesz, co dzisiaj stanie się....... Zaproś mnie do swego domu, Nie powiem nic nikomu Będziemy robić to Na sposobów różnych sto Ze mną będzie Ci jak w raju Wiec siebie mi nie żałuj Ja zrobię Tobą to, Czego inne tylko chcą Zaproś mnie do swego domu, Nie powiem nic nikomu Będziemy robić to Na sposobów różnych sto Ze mną będzie Ci jak w raju Wiec siebie mi nie żałuj Ja zrobię Tobą to, Czego inne tylko chcą
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Toples: Zapro

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Toples: Zapro

Skomentuj tekst

Toples: Zapro

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Blue Banisters Lana Del Rey
  „There’s a picture on the walll Of me on a John Deere Jenny headed me a beer Said: How , the hell, did you get there? Oh, Oklahoma, mhh There were flowers that were dry Sittin’ on the dresser”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zapro - Toples, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zapro - Toples. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Toples.