TSA: Wysokie sfery

Tekst piosenki

Brak wideo

TSA

Teksty: 74 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

TSA: Wysokie sfery

Mają wielu wrogów, dobrych przyjaciół teżI pałaców, to stale jeszcze nicA gdy ci śmieszni ludzie z tzw. wyższych sferI są w nich tylko kiery, kto wyższy ten łapie tani żerCo ty śnisz, wszystko mieć, tylko braćKupić świat i życie, ciągle śnić, tylko śnić, ciągle śnićZe zwykłymi ludźmi układów nie chcą miećGubią papiery lecz wygrywają stanI mają swoich proroków co wyrokują wciążI kazać im nie strasznie, a do sukcesu tylko krokCo ty śnisz...Kiedy się nauczą co znaczy zwykły senPoruszają ustami, wszystko przepadło gdzieśA gdy ci śmieszni ludzie z tzw. wyższych sferBędą spokojnie żyli czekając na swój wielki dzieńCo ty śnisz...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TSA: Wysokie sfery

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TSA: Wysokie sfery

Skomentuj tekst

TSA: Wysokie sfery

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 6 listopada 2016, 21:33)
Re: TSA - Wysokie sfery
powinno być ...CO BY ŚNIĆ...wszystko mieć , tylko brać...

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tsa mają wielu wrogów

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wysokie sfery - TSA, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wysokie sfery - TSA. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TSA.