Turbo - Wszystko b tekst piosenki - Teksciory.pl

Turbo: Wszystko b

Tekst piosenki

Brak wideo

Turbo

Teksty: 90 Tłumaczenia: 1 Wideo: 8

Tekst piosenki

Turbo: Wszystko b

Na dworze noc, Niebo chore od łez, Idę do ciebie samotny jak pies Za sobą mam Puste lustra bez szyb, Ziemia zmęczona spokojnie już śpi. Wszystko będzie OK Jeśli po drodze nie zginę we mgle! Wszystko będzie OK Jeśli cię znajdę nim zacznie się dzień! Twój adres mam W pustym sercu na dnie, Myślę, że jeszcze wspominasz tu mnie. Przez tyle lat Szedłem tutaj co sił, Wierząc, że kiedyś odnajdę te drzwi. Wszystko będzie OK etc.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Turbo: Wszystko b

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Turbo: Wszystko b

 

Skomentuj tekst

Turbo: Wszystko b

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę po trawie boso iść przez nowy świat bez wstydu spojrzeć w uśmi”
 • Palo Santo Opał x Gibbs
  „Oczyszczam energie Jak Palo Santo Nosiłem już wiele Więc oddaje dusze na custom Tłumić emocje nauczył mnie tatko Ciągle powtarzaną mantrą, Że chłopaki nie płaczą Wiesz… Oczyszczam energie J”
 • MVP OIO
  „rap jakbym nosił beggi ona widzi ile mam hitów so many! nosze ciuchy z reguły węższe niż powieki duże miasta daje tylko leki mi wiec jeżdżę po nich w moim aucie w którym nie dotkną mnie żadne bł”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”
 • Wirus Rolex
  „r do o do l do e do x chociaż lękam się zegarów jak zły chromofobobie dziwne czasy gdzie nie pójdziesz tam widzisz maski może i lepiej że nie widać ich prawdziwej twarzy żyje się lepiej odką”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wszystko będzie ok turbo autor tekstu
 • turbo wszystko będzie ok tekst
 • youtube turbo wszystko będzie ok
 • turbo na dworze noc

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystko b - Turbo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystko b - Turbo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Turbo.