Twiztid: I could

Tekst piosenki

Brak wideo

Twiztid

Teksty: 88 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Twiztid: I could

Ya see I could make a mill, and don't have to sell drugs I could smoke a roach, and do have to light bugs I could pack a bowl, but I'm not Cheech and Chong Not Cypress Hill, but I like hittin' bongs I can be fat, and don't have to gain weight I can be a legend, and don't have to be great I don't have to take a plane to fly high I don't wanna live my life just to die I can be a DJ, and don't have to scratch I could spark my cigarette with a lighter or match I can have a gun, and I don't have to shoot I can get a job, and try to earn a little loot I could be a bum and live in a box I could move to your neighborhood, stayin' on your block I can like tricks, but I'm not a silly rabbit I can't stop smokin' because I can't kick the habit What is a jam if you don't come smooth? What is a beat if you don't have a groove? I could be the President, and legalize weed I could grow a field of bud with a hand full of seeds Damn
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Twiztid: I could

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Twiztid: I could

Skomentuj tekst

Twiztid: I could

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I could - Twiztid, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I could - Twiztid. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Twiztid.