Universe: B
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Universe: B
Lubię, gdy do mnie mówiszSłowami pieścisz mnieLubię się rano budzić z kimśZ kim, to sama wieszLubię, gdy pachniesz wiosnąPrzy Tobie chce się żyćJesteś boska!I kocham Cię jak nikt.Lubię posłuchać morzaGdy jestem całkiem samGłową gdzieś być w przestworzachI myśleć co Ci damBo chciałbym Ci oddać wszystkoChoć wiem, że nie mam nicBądź moją iskrąI spal mnie w słodki dym.Przyjdzie kiedyś taki dzieńGdy powiesz: "tak" lub "nie"I tego dnia naprawdę boję sięCzasem myślę kim mam byćGdy skończę kiedyś graćW ogóle nie wiem, czy mnie na to stać.Zobacz za oknem ptakiGruchają tak jak myJa jestem takiI taką jesteś Ty.
Tłumaczenie piosenki
Universe: B
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Universe: B
-
B
- Universe
-
Choinek blask
- Universe
-
Ci
- Universe
-
Co naprawd
- Universe
-
Daj mi wreszcie święty spokój
- Universe
Skomentuj tekst
Universe: B
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Na deser
Julia Żugaj
„Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
-
Mamy to - feat. Runa, Don
Cleo
„Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
-
Obejmuję noce ft. Pezet, Livka
Jonatan
„Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
-
Nieistotne
Żabson
„(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
-
Dźwięczność
Voo Voo
„Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
CIBELES
- Sergio Ramos
-
Likgökens fest
- Månegarm
-
Korytarze
- Łucznik
-
Trampki Diora (prod. Frost Matty)
- MatCars
-
Ginger
- Sean Paul
-
Co mam ci powiedzieć - feat. JUCY
- Marcel Sabat
-
Nie mam pytań
- Nowator
-
Czysta kartka
- Łucznik x Intruz
-
La Mia Storia Tra Le Dita - feat. Gianluca Grignani
- Matteo Bocelli
-
Certyfikat (Stół z powyłamywanymi nogami)
- Eryk Moczko
Reklama
Tekst piosenki B - Universe, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu B - Universe. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Universe.
Komentarze: 0