Urszula: Dnie-ye

Tekst piosenki

Brak wideo

Urszula

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Urszula: Dnie-ye

Nie potrzebna była nam kolejna kłótnia dziś Pomyślałam, gdy trzasnęły drzwi Co się dzieje z nami, nie chciałam ciebie zranić Po co nam ten cały krzyk, pamiętam Zakochana w tobie nieprzytomnie byłam też Niemożliwie senna letnia noc Wtedy byłeś blisko, księżyc i gwiazdy nisko Chciałeś ręką dotknąć je Refren1: Powiedz, że mnie kochasz Albo lepiej pokaż Niech zazdrosny będzie Cały wielki świat Nie walcz ze mną miły Kochaj z całej siły Zatańcz znów na łące I niech dzieje się co chce Powiedz, że mnie kochasz Albo lepiej pokaż Niech zazdrosny będzie Cały wielki świat Tracę już nadzieję Co miało być a nie jest Ja na ciebie czekam A za oknem brzask Dnie-ye, Dnie-ye, Dnie-ye, Dnie-ye Już tak wielu prostych dróg nie próbujemy nawet już Wolimy kręte ścieżki by gnębić je Zmieńmy to więc kochanie, już nie gniewaj się na mnie Jesteś wszystkim, czego dziś chcę Refren2: Powiedz, że mnie kochasz Albo lepiej pokaż Niech zazdrosny będzie Cały wielki świat Tracę już nadzieję Co miało być a nie jest Ja na ciebie czekam Czemu nie ma cię Powiedz, że mnie kochasz Albo lepiej pokaż Niech zazdrosny będzie Cały wielki świat Tracę już nadzieję Co miało być ale nie jest Ja na ciebie czekam A za oknem brzask Dnie-ye, Dnie-ye, Dnie-ye, Dnie-ye
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Urszula: Dnie-ye

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Urszula: Dnie-ye

Skomentuj tekst

Urszula: Dnie-ye

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • powiedz że mnie kochasz albo lepiej pokaż
 • powiedz że mnie kochasz
 • powiedz jak mnie kochasz albo lepiej pokaż
 • niech siw dzieje co chce jestem zakochanA piosenka
 • urszula dnie ye

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dnie-ye - Urszula, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dnie-ye - Urszula. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Urszula.