Urszula: Powiedz

Tekst piosenki

Brak wideo

Urszula

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Urszula: Powiedz

Niepotrzebna była nam kolejna kłótnia dziś - pomyślałam gdy trzasnęły drzwi. Co się dzieje z nami? Nie chciałam Ciebie zranić, po co nam ten cały krzyk. Pamiętam: zakochana w Tobie nieprzytomnie była też nie możliwie senna, letnia noc. Kiedy byłeś blisko, księżyc i gwiazdy nisko, chciałeś ręką dotknąć je. Ref.Powiedz, że mnie kochasza albo lepiej pokaż. Niech zazdrosny będzie cały, wielki świat. Nie walcz ze mną nigdy, kochaj z całej siły, zatańcz znów na łące i niech dzieje się co chce. REFREN BIS
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Urszula: Powiedz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Urszula: Powiedz

Skomentuj tekst

Urszula: Powiedz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • niepotrzebna była nam kolejna kłótnia dziś
 • nie potrzebna byla dzis ta kłótnia urszula
 • piosenka urszuli powiedz...

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Powiedz - Urszula, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Powiedz - Urszula. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Urszula.