Vavamuffin: Paragon

Tekst piosenki

Brak wideo

Vavamuffin

Teksty: 45 Tłumaczenia: 1 Wideo: 11

Tekst piosenki

Vavamuffin: Paragon

Vavamuffina style... are you ready for a this ya time Vavamuffina style... here comes the hot stepper (murderer) vavamuffin ina di area (murderer) excuse me mister officer (murderer) still lover like that dem whoai ! here comes the hot stepper (murderer) vavamuffin ina di area (murderer) excuse me mister officer (murderer) still love ya like that dem whoai ! paragon na raggamuffin jest niepotrzebny nam pentagon niech się schowa i wujo chujo Sam bon ton nakazuje nie zadawanie ran Salomon dyryguje nami jak von Karajan bo kto ma uśmiech na twarzy zawsze ma gody ten reggae jest radością gdy rzeczywistość to zły sen dobra nowina płynie tam gdzieś daleko hen niechaj słudzy złego kolego graję światu temu tren bo nie potrzeba nam ni srebra ni złota pogina przez miasto trójkolorowa piechota bo kto tak zawiaduje rytmem jak Batu-Chan pulsacja gitar powoduje bujanie kolan ja nie sam ale cała paka baka Vava nawija do każdej dziewczyny i każdego chłopaka tu nie ma nie ma tu na bramce selekcji dotykanie tematu a nie forma prelekcji słodka muzyka reggae daje tobie moc słodka muzyka reggae rozgarnie każdą złą noc słodka muzyka reggae daje tobie moc rozbija złą sytuacje z siłą trojga Dawidowych proc bo czasem nie ma nie ma a czasem nie ma nadziei wtedy muzyka połamany świat tutaj klei dźwięk jest nieśmiertelny i robi do serca puk puk reggae to znak przymierza jak na niebie łuk baw się i odpoczywaj jak siódmego dnia vavamuffin wysyła do ciebie riddim i słowa baw się i odpoczywaj jak Elohim siódmego dnia vavamuffin wyrywa dla ciebie rytmy z serca baw się i odpoczywaj jak siódmego dnia vavamuffin wysyła do ciebie riddim i słowa baw się i odpoczywaj jak Elohim siódmego dnia vavamuffin wyrywa dla ciebie rytmy z serca lively up yourself you don't say no (no don't say no) lively up yourself reggae is a not a bad, a reggae is a not a bad lively up yourself you don't say no (no don't say no) lively up yourself... Vavamuffina style lively up yourself you don't say no (no don't say no) lively up yourself reggae is a not a bad, a reggae is a not a bad lively up yourself you don't say no (no don't say no) lively up yourself reggae is a not a bad, a reggae is a not a bad lively up yourself you don't say no (no don't say no) lively up yourself reggae is a not a bad, a reggae is a not a bad lively up yourself you don't say no (no don't say no) lively up yourself... Vavamuffina style
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Vavamuffin: Paragon

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Vavamuffin: Paragon

Skomentuj tekst

Vavamuffin: Paragon

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Paragon - Vavamuffin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Paragon - Vavamuffin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Vavamuffin.