Vavamuffin: Poor people

Tekst piosenki

Brak wideo

Vavamuffin

Teksty: 45 Tłumaczenia: 1 Wideo: 11

Tekst piosenki

Vavamuffin: Poor people

(feat. Daddy Freddy)(Daddy Freddy) Poor people we love you to the max Twenty four seven man you dem cyant stop Poor people around on the clock Yes! Daddy Freddy meet da rat'atatatata! (Pablopavo) Numerki cyferki jak w Totolotka Tyle że wygrana dana nigdy nie bywa słodka Cyferki dla bogatej Północy Przez miasta świata pochód cyferek kroczy (Reggaenerator) Osiem pięć dwa to są miliony Szkoda że to nie funty korony Szkoda że to (whoa) chociaż nie jeny To tylko głodni i niedożywieni (Pablopavo) Co pięć sekund co pięć sekund słuchaj Umiera dziecko ciało puste oddaje ducha Sucha skóra brzuch wielki jak Ziemia Ziemia gdzie ciągle pełno jedzenia (Don Gorgone) Sześć to miliardy tyle tutaj nas jest Produkujemy żarcia dla dwa razy sześć Jest jeszcze jedna cyferka sześć Co szósty człowiek nie ma co jeść (Daddy Freddy) Poor people we love you to the max Twenty four seven man you dem cyant stop Poor people around on the clock Yes! Daddy Freddy meet da rat'atatatata! (Pablopavo) (Watch out!) Kolejna gwiazda fotografuje się w stroju kolonialnym, kolonialnym Kolejny koncert na szczytny cel Dochód pójdzie na karabiny dla ferajny (Reggaenerator) Lokalni bonzowie sprzedają za złoża broń Spokój i ciszę obrońców demokracji Karabinami i kawiorem obłożony tron Umierający nigdy nie mają racji (Pablopavo) To tylko cyferki i literki Jak w ulicy Sezamkowej Wieczorna bajka do twojej poduszki Bo wcale nie jest tak że mamy na wszystko odpowiedź (Don Gorgone) Może to są sprawy poważniejsze Kolejna wojna w lokalnym parlamencie Kolejne nagranie od Paris Hilton Kogo cygarem częstuje Bill Clinton (Daddy Freddy) Poor people we love you to the max Twenty four seven man you dem cyant stop Poor people around on the clock Yes! Daddy Freddy meet da rat'atatatata! (Daddy Freddy) Poor people we love you to the max Twenty four seven man you dem cyant stop Poor people around on the clock Yes! Daddy Freddy meet da rat'atatatata!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Vavamuffin: Poor people

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Vavamuffin: Poor people

Skomentuj tekst

Vavamuffin: Poor people

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Poor people - Vavamuffin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Poor people - Vavamuffin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Vavamuffin.