Vavamuffin: To On

Tekst piosenki

Brak wideo

Vavamuffin

Teksty: 45 Tłumaczenia: 1 Wideo: 11

Tekst piosenki

Vavamuffin: To On

To on!No ja ci mówię, bracie, to on!Podchodzi na ulicy, tak, w kaburze trzyma broń.To on przegląda mi kielnie!To on uśmiecha się spod wąsa bezczelnie!To on, on, on w mundurze i czapieTo on takich jak ja, takich jak ja łapieTo on za gangsterami człapie powoooooli,bo w ich jest niewoliTo on, on, on! Gruby jak baleronTo on, on! Cholerny, tłusty BabilonTo on, on, on! Gruby jak baleronTo on - cholerny Babilon!To on! Jemu się wcale nie podobaTo on! Serce i moja głowaTo on! Mierzi go moja mowaTo on zaczyna przesłuchanieTutaj teraz od nowa, to on!No ja ci mówię, bracie, to on!Siada w fotelu jakby siadał teraz na tronPytania mi zadaje, po prostu celując w skrońI rży przy tym jak łachotany końZ białą pała przy boku - spójrz dookoła ile tego jest wokółCzuje się jak pan władca - czasem się tylko uśmiechnie, łaskawcaZ białą pała przy boku - spójrz dookoła ile tego jest wokółCzuje się jak pan władca - czasem się tylko uśmiechnie, łaskawcaVavamuffin to jedyna brońVavamuffin to jedyna brońVavamuffin to jedyna brońVavamuffin to jedyna brońTo on, on, on! Gruby jak baleronTo on, on! Cholerny, tłusty BabilonTo on, on, on! Gruby jak baleronTo on - cholerny Babilon!O jada jada jada joooojzbrodnia policji zatacza zamknięty krągO jada jada jada joooojPieski niebieskie, niebieskie pieski chodzą za mną wciążO jada jada jada joooojzbrodnia policji zatacza zamknięty krągO jada jada jada joooojPieski niebieskie, niebieskie pieski chodzą za mną wciążO jada jada jada joooojO jada jada jada joooojO jada jada jada joooojO jada jada jada joooojO jada joj Panie oficerze - sukces jak prógMałolat na przesłuchaniu będzie zeznawał tak jak z nutŁapać prawidziwych bandytów nieco strachA nuż, nie daj Boże, któryś zna swój fachI będzie premia, premia, premiaNa obwisłej piersi zaraz zawiśnie, bracie, tutaj tak medalA potem wódka, wódka, wódkaZ kolegami i z dziwkami będzie wielki balI będzie premia, premia, premiaNa obwisłej piersi zaraz zawiśnie, bracie, tutaj tak medalA potem wódka, wódka, wódkaZ kolegami i z dziwkami będzie wielki balTo on, on, on! Gruby jak baleronTo on, on! Cholerny, tłusty BabilonTo on, on, on! Gruby jak baleronTo on - cholerny Babilon!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Vavamuffin: To On

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Vavamuffin: To On

Skomentuj tekst

Vavamuffin: To On

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To On - Vavamuffin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To On - Vavamuffin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Vavamuffin.