Verba: Bounce

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 268 Tłumaczenia: 6 Wideo: 172

Tekst piosenki

Verba: Bounce

REF: Ej Wy, unieście ręce w górę, niech impreza trzęsie całym klubem, Na raz bounce, na, dwa bounce, Zróbcie hałas, wielki hałas, Więc baunsuj, baunsuj, unieś ręce w górę, Niech impreza trzęsie całym klubem, Bounce tak, to VERBA, to VERBA, to Verba! 1) IGNAC: Popatrz na mnie jak czaruję bauncem, Dobrze wiesz jak to jest, gdy się bawię, gdy tańczę, Gdy wiara wokół, dotrzymuje kroku spoko, Gdy wiedzą, że ja to ja, hej! Jak to, bez zbędnej przesady, tak, to, Zmiataj do mamy synku mały, Popatrz na mnie, jaką kręcę, imprezkę, Pełen CZILAŁT, Verba, uniesione ręce, Zabawa w ogniu, prawdziwa w każdym stopniu, Bounce, bouncem poparzeni po wielkopolsku wszyscy, Przecież znasz mnie człowiek, to ten typ, co spędza sen z powiek, Postęp bierze górę, a ty, co, daj spokój, ty i cały twój wózek, Ja pedałuje z buta, bo zgubiłem gdzieś łańcuch, Chciałeś bouncu, to teraz będziesz miał bouncu. Ej - Mam ten złoty łańcuch , tak! Babe bounsuj, babe bounsuj! Ej - Mam ten złoty łańcuch , tak! Babe bounsuj, babe bounsuj! REF: Ej Wy, unieście ręce w górę, niech impreza trzęsie całym klubem, Na raz bounce, na, dwa bounce, Zróbcie hałas, wielki hałas, Więc baunsuj, baunsuj, unieś ręce w górę, Niech impreza trzęsie całym klubem, Bounce tak, to VERBA, to VERBA, to Verba! 2) IGNAC: Popatrz na mnie, sam wybrałem swoją drogę, Z ciebie Luz- boy, strzelasz gangi jak Capone, A ja zbijam pionę, who is the man? MAN? Ja tak wolę, gorące rytmy bouncu, rymy trafione, w samo sedno, Pięknie, co? Raczej pęknę, ze śmiechu niż przed tobą klęknę, Popatrz na mnie, piję z imprezowego gralla, gorące ciała, zimny browar, pełna sala, Wszyscy ręce w górę, cała wiara zgodnym chórem, Na raz bounce, na dwa bounce, VERBĘ rozpoznano, zróbcie hałas, Widzisz? Jak to jest w Wielkopolsce? Nie żaden styl hawajski,śmieszny typie, zwolenniku lansu bez hajsu, Chciałeś bouncu? To teraz będziesz miał bouncu! Eee, chciałeś bouncu, bouncu tej, to teraz będziesz miał bouncu, Eee, chciałeś bouncu, bouncu tej, to teraz będziesz miał bouncu. REF: Ej Wy, unieście ręce w górę, niech impreza trzęsie całym klubem, Na raz bogunce, na dwa bounce, Zróbcie hałas, wielki hałas, Więc baunsuj, baunsuj, unieś ręce w górę, Niech impreza trzęsie całym klubem, Bogunce tak, to VERBA, to VERBA, to Verba! Bo to Verba wiesz? 2005!! Trochę bouncu dla wszystkich!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Verba: Bounce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Bounce

Skomentuj tekst

Verba: Bounce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba bounce
 • a teraz ręce w górę zgodnym chórem

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bounce - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bounce - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.