Verba: Bounce

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 295 Tłumaczenia: 6 Wideo: 199

Tekst piosenki

Verba: Bounce

REF: Ej Wy, unieście ręce w górę, niech impreza trzęsie całym klubem, Na raz bounce, na, dwa bounce, Zróbcie hałas, wielki hałas, Więc baunsuj, baunsuj, unieś ręce w górę, Niech impreza trzęsie całym klubem, Bounce tak, to VERBA, to VERBA, to Verba! 1) IGNAC: Popatrz na mnie jak czaruję bauncem, Dobrze wiesz jak to jest, gdy się bawię, gdy tańczę, Gdy wiara wokół, dotrzymuje kroku spoko, Gdy wiedzą, że ja to ja, hej! Jak to, bez zbędnej przesady, tak, to, Zmiataj do mamy synku mały, Popatrz na mnie, jaką kręcę, imprezkę, Pełen CZILAŁT, Verba, uniesione ręce, Zabawa w ogniu, prawdziwa w każdym stopniu, Bounce, bouncem poparzeni po wielkopolsku wszyscy, Przecież znasz mnie człowiek, to ten typ, co spędza sen z powiek, Postęp bierze górę, a ty, co, daj spokój, ty i cały twój wózek, Ja pedałuje z buta, bo zgubiłem gdzieś łańcuch, Chciałeś bouncu, to teraz będziesz miał bouncu. Ej - Mam ten złoty łańcuch , tak! Babe bounsuj, babe bounsuj! Ej - Mam ten złoty łańcuch , tak! Babe bounsuj, babe bounsuj! REF: Ej Wy, unieście ręce w górę, niech impreza trzęsie całym klubem, Na raz bounce, na, dwa bounce, Zróbcie hałas, wielki hałas, Więc baunsuj, baunsuj, unieś ręce w górę, Niech impreza trzęsie całym klubem, Bounce tak, to VERBA, to VERBA, to Verba! 2) IGNAC: Popatrz na mnie, sam wybrałem swoją drogę, Z ciebie Luz- boy, strzelasz gangi jak Capone, A ja zbijam pionę, who is the man? MAN? Ja tak wolę, gorące rytmy bouncu, rymy trafione, w samo sedno, Pięknie, co? Raczej pęknę, ze śmiechu niż przed tobą klęknę, Popatrz na mnie, piję z imprezowego gralla, gorące ciała, zimny browar, pełna sala, Wszyscy ręce w górę, cała wiara zgodnym chórem, Na raz bounce, na dwa bounce, VERBĘ rozpoznano, zróbcie hałas, Widzisz? Jak to jest w Wielkopolsce? Nie żaden styl hawajski,śmieszny typie, zwolenniku lansu bez hajsu, Chciałeś bouncu? To teraz będziesz miał bouncu! Eee, chciałeś bouncu, bouncu tej, to teraz będziesz miał bouncu, Eee, chciałeś bouncu, bouncu tej, to teraz będziesz miał bouncu. REF: Ej Wy, unieście ręce w górę, niech impreza trzęsie całym klubem, Na raz bogunce, na dwa bounce, Zróbcie hałas, wielki hałas, Więc baunsuj, baunsuj, unieś ręce w górę, Niech impreza trzęsie całym klubem, Bogunce tak, to VERBA, to VERBA, to Verba! Bo to Verba wiesz? 2005!! Trochę bouncu dla wszystkich!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Bounce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Bounce

Skomentuj tekst

Verba: Bounce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba bounce
 • a teraz ręce w górę zgodnym chórem

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bounce - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bounce - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.