Verba: Chora mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 335 Tłumaczenia: 8 Wideo: 239

Tekst piosenki

Verba: Chora mi

REF: Nie licz na miłość tam, Gdzie liczy się pieniądze, Nie ma zdrowych uczuć, jeśli myśli chore są, Wiesz dobrze, że zawsze można się dogadać, On chce kupić miłość, Ona woli ją sprzedawać. BARTAS: Mówiono o nim tak - to jest bystry chłopak, Tylko popatrz - taki może świat zwojować, Cicho powtarzali z takim warto trzymać, Mocna firma, bryka, z tradycjami rodzina, Każda chciała go na dłużej zatrzymać, Ale mówił wybacz skarbie, I mam już teraz nową partię, Tak rozwijał wtedy żagle, nagle znikał na zawsze, Dla niej przeżycie straszne, te wakacje na Malcie, Obiecane na starcie atrakcje i najdroższe hotelowe żarcie, W kwietniu miało być do Rzymu, w maju do Londynu, Inna lalka, choć to samo pięć minut, to samo pięć minut. Wczoraj jeszcze Lexem``, sex doprawiony Mexem``, Życie było jakby prostsze, dzisiaj szaro za oknem, `` I pod jego adresem masa przekleństw, W życiu znowu śnieg z deszczem. REF: Nie licz na miłość tam, Gdzie liczy się pieniądze, Nie ma zdrowych uczuć, jeśli myśli chore są, Wiesz dobrze, że zawsze można się dogadać, On chce kupić miłość, Ona woli ją sprzedawać. IGNAC: Ładna była, pełen komfort ciała, Larwa z niej, co? - kurwa mała, W oczach fiskalna kasa, co money`` chciała, Łapać i wydawać, na jej widok drżała, Dla niej liczy się wnętrze, skóra, audio, Na zegarze dwieście i więcej, Żigolo zabierze ją wszędzie, Swoim nowym Mercem``, Później w łóżku tercet, kwartet, nawet sekstet, Zawsze dała radę, mówili to dziewczyna z klasą, Nao magic`` flakon, co dzień modniejszy fason, Taka była, córka tych, co w nocy tyrają, By spłacić ratę, za mieszkanie dla niej, Kochana córka tatusia, obrastała w piórka, Po dwudziestej - zawodowa kurwa, Jednak w sercu był ten, Który kiedyś dał to szczęście, Nadzieję, co odeszła, gdy powiedział pieprz się, Zawalił się świat, a Ona została sama, Bez wiary w miłość, pozostało się sprzedawać. REF: Nie licz na miłość tam, gdzie liczy się pieniądze, Nie ma zdrowych uczuć, jeśli myśli chore są, Wiesz dobrze, że zawsze można się dogadać, On chce kupić miłość, Ona woli ją sprzedawać.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Chora mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Chora mi

Skomentuj tekst

Verba: Chora mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba chora tekst
 • nie szukaj milosci tam gdzie sa pieniadze verba
 • nie licz na milosc tam gdzie liczy sie pieniadze
 • chora miłość verba tekst
 • tekst verba hora milosc

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chora mi - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chora mi - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.