Verba: Chora mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Verba

Teksty: 295 Tłumaczenia: 6 Wideo: 199

Tekst piosenki

Verba: Chora mi

REF: Nie licz na miłość tam, Gdzie liczy się pieniądze, Nie ma zdrowych uczuć, jeśli myśli chore są, Wiesz dobrze, że zawsze można się dogadać, On chce kupić miłość, Ona woli ją sprzedawać. BARTAS: Mówiono o nim tak - to jest bystry chłopak, Tylko popatrz - taki może świat zwojować, Cicho powtarzali z takim warto trzymać, Mocna firma, bryka, z tradycjami rodzina, Każda chciała go na dłużej zatrzymać, Ale mówił wybacz skarbie, I mam już teraz nową partię, Tak rozwijał wtedy żagle, nagle znikał na zawsze, Dla niej przeżycie straszne, te wakacje na Malcie, Obiecane na starcie atrakcje i najdroższe hotelowe żarcie, W kwietniu miało być do Rzymu, w maju do Londynu, Inna lalka, choć to samo pięć minut, to samo pięć minut. Wczoraj jeszcze Lexem``, sex doprawiony Mexem``, Życie było jakby prostsze, dzisiaj szaro za oknem, `` I pod jego adresem masa przekleństw, W życiu znowu śnieg z deszczem. REF: Nie licz na miłość tam, Gdzie liczy się pieniądze, Nie ma zdrowych uczuć, jeśli myśli chore są, Wiesz dobrze, że zawsze można się dogadać, On chce kupić miłość, Ona woli ją sprzedawać. IGNAC: Ładna była, pełen komfort ciała, Larwa z niej, co? - kurwa mała, W oczach fiskalna kasa, co money`` chciała, Łapać i wydawać, na jej widok drżała, Dla niej liczy się wnętrze, skóra, audio, Na zegarze dwieście i więcej, Żigolo zabierze ją wszędzie, Swoim nowym Mercem``, Później w łóżku tercet, kwartet, nawet sekstet, Zawsze dała radę, mówili to dziewczyna z klasą, Nao magic`` flakon, co dzień modniejszy fason, Taka była, córka tych, co w nocy tyrają, By spłacić ratę, za mieszkanie dla niej, Kochana córka tatusia, obrastała w piórka, Po dwudziestej - zawodowa kurwa, Jednak w sercu był ten, Który kiedyś dał to szczęście, Nadzieję, co odeszła, gdy powiedział pieprz się, Zawalił się świat, a Ona została sama, Bez wiary w miłość, pozostało się sprzedawać. REF: Nie licz na miłość tam, gdzie liczy się pieniądze, Nie ma zdrowych uczuć, jeśli myśli chore są, Wiesz dobrze, że zawsze można się dogadać, On chce kupić miłość, Ona woli ją sprzedawać.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Verba: Chora mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Verba: Chora mi

Skomentuj tekst

Verba: Chora mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • verba chora tekst
 • nie szukaj milosci tam gdzie sa pieniadze verba
 • nie licz na milosc tam gdzie liczy sie pieniadze
 • chora miłość verba tekst
 • tekst verba hora milosc

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chora mi - Verba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chora mi - Verba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Verba.