Virus Nine: Moment

Tekst piosenki

Brak wideo

Virus Nine

Teksty: 14 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Virus Nine: Moment

I want to know the exact moment when I ran outta luck, I want to know the exact moment when I decided to grow up, but if I try hard, look deep inside, i'll find the fire that never died, remember what I used to be, if it all comes back it'll set me free, I'm sick and tired of being rushed, i'm sick and tired of being pushed, I'm sick and tired of no respect, i'm sick and tired, get of my back! I want to know the exact moment when I decided to get old, I want to know the exact moment when my feelin's turned cold.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Virus Nine: Moment

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Virus Nine: Moment

Skomentuj tekst

Virus Nine: Moment

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Moment - Virus Nine, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Moment - Virus Nine. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Virus Nine.