Wuwunio - W tekst piosenki - Teksciory.pl

Wuwunio: W

Tekst piosenki

Brak wideo

Wuwunio

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Wuwunio: W

To jest taki, kawałeczek o wódce no bo ku*wa, kto z nas wódki nie pije zioom.
W całej Polsce ktoś się chwali, w każdy weekend wśród ziomali. Młody czy stary, łapie za flaszkę to jest trunek co ostro grzeje w czaszke. To jest trunek co wszystkich kusi, człowiek nie kaktus napić się musi. To jest zasada pirworodna, osoba godna pije do dna. Po pijaku biegnie nawet bazyliszek, mały kieliszek nie dotrze do kiszek. Kto litra walnie ten na ziemię runie lub babunie pokałtunie. Każdy wie, wódka lepsza od chleba. Pytasz sie czemu? Bo gryźć nie trzeba, a kto z rana flaszke machnie, temu pięknie z gęby pachnie.
Bo wódke trzeba pić, bez niej się nie da żyć. Nie ma się czego bać, i chlać i chlać i chlać ziom. [x2]
No to na zdrowie, bo na rozum za późno. Chodź ziom naj*bmy się równo. Kolejny raz zebrali się panowie, no to zdrowie, niech żona się nie dowie. Jestem tutaj i nie wierze, kolejny raz naku*wiony jak zwierze, znów ku*wa będę rzygał równo. Wieczór bez wódki? Byłoby nudno. Jutro będzie kac, no to co? Nie ma co gadać by szydło szło. Po paru flaszkach, każdy żygnie. Dawaj ziomuś, bo wódka stygnie.
Bo wódke trzeba pić, bez niej się nie da żyć. Nie ma się czego bać, i chlać i chlać i chlać ziom. [x2]
Pij wódke, pij wódke, pij wódke ku*wa mać. [x2]
Gdy się nawalisz to sobie pośpiewaj, pij wódke ziom tylko nie rozlewaj. Nie ociągaj się, olej ku*wa smutki, nie pie*dol głupot, napij się wódki. Nie daj nigdy kobiecie się okiełznać. Co ona pie*doli? Przecież się nie zna. Wódka jest dla panów, każdy to wie. Dosyć lamentów, napijmy się.
Bo wódke trzeba pić, bez niej się nie da żyć. Nie ma się czego bać, i chlać i chlać i chlać ziom. [x4]
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Wuwunio: W

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Wuwunio: W

 

Skomentuj tekst

Wuwunio: W

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Hold On Justin Bieber
  „You know you can call me If you need someone I’ll pic kup the pieces If you come undone Painting stars up On your ceiling Cuz you wish that you could find some feeling You know you can call ”
 • Leave the Door Open Bruno Mars, Anderson .Paak, Silk Sonic
  „Waht you doin’ Where you at You got plans Don’t say that I am sippin wine In a robe I look too good To be alone My house clean My pool warm Just shavedd (smooth like a newborn) We sh”
 • MAGIA Alvaro Soler
  „Salgo, vente a tomar algo Traete una cancion Por si todo sale bien Oye montate en mi coche Vamos de aqui Por si todo sale bien Y nada importa hoy Te vienes o te vienes si o no? Porque la mag”
 • Pay Your Way In Pain St. Vincent
  „You got to pay Your way in pain You got to pray Your way in shame I went to the store I was feeling kinda hungry But i didn’t have the money And the shelves were all empty So i went to the ”
 • Selfish Love (ft. Selena Gomez) DJ SNAKE
  „Nadie tiene que deciirmelo Hablas con otro que no soy yo Y te confieso queriendolo Dany, me dan ganas de tenerte de tenerte Just a little crush Got over here thinkin’ That somebody else cares”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W - Wuwunio, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W - Wuwunio. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Wuwunio.