Wuwunio: W

Tekst piosenki

Brak wideo

Wuwunio

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Wuwunio: W

To jest taki, kawałeczek o wódce no bo ku*wa, kto z nas wódki nie pije zioom.
W całej Polsce ktoś się chwali, w każdy weekend wśród ziomali. Młody czy stary, łapie za flaszkę to jest trunek co ostro grzeje w czaszke. To jest trunek co wszystkich kusi, człowiek nie kaktus napić się musi. To jest zasada pirworodna, osoba godna pije do dna. Po pijaku biegnie nawet bazyliszek, mały kieliszek nie dotrze do kiszek. Kto litra walnie ten na ziemię runie lub babunie pokałtunie. Każdy wie, wódka lepsza od chleba. Pytasz sie czemu? Bo gryźć nie trzeba, a kto z rana flaszke machnie, temu pięknie z gęby pachnie.
Bo wódke trzeba pić, bez niej się nie da żyć. Nie ma się czego bać, i chlać i chlać i chlać ziom. [x2]
No to na zdrowie, bo na rozum za późno. Chodź ziom naj*bmy się równo. Kolejny raz zebrali się panowie, no to zdrowie, niech żona się nie dowie. Jestem tutaj i nie wierze, kolejny raz naku*wiony jak zwierze, znów ku*wa będę rzygał równo. Wieczór bez wódki? Byłoby nudno. Jutro będzie kac, no to co? Nie ma co gadać by szydło szło. Po paru flaszkach, każdy żygnie. Dawaj ziomuś, bo wódka stygnie.
Bo wódke trzeba pić, bez niej się nie da żyć. Nie ma się czego bać, i chlać i chlać i chlać ziom. [x2]
Pij wódke, pij wódke, pij wódke ku*wa mać. [x2]
Gdy się nawalisz to sobie pośpiewaj, pij wódke ziom tylko nie rozlewaj. Nie ociągaj się, olej ku*wa smutki, nie pie*dol głupot, napij się wódki. Nie daj nigdy kobiecie się okiełznać. Co ona pie*doli? Przecież się nie zna. Wódka jest dla panów, każdy to wie. Dosyć lamentów, napijmy się.
Bo wódke trzeba pić, bez niej się nie da żyć. Nie ma się czego bać, i chlać i chlać i chlać ziom. [x4]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Wuwunio: W

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Wuwunio: W

Skomentuj tekst

Wuwunio: W

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W - Wuwunio, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W - Wuwunio. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Wuwunio.