Abra: Jak d

Tekst piosenki

Brak wideo

Abra

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Abra: Jak d

Powiedz mi jak długo muszę jeszcze czekać Jeszcze jeden dzień, kiedy ty jesteś przy mnie Chciałabym choć raz, na kłódkę zamknąć cały świat Mówię 'tak', a myślę 'nie' Dobrze wiesz, na przekór sobie robie coś by z tobą być Na zawsze, zawsze już z tobą być Ref. I nie mów że nie- nic nie widzisz I nie mów że nie- nic nie czujesz Nie mów że ty mnie potrzebujesz (Jak długo muszę czekać) I nie mów że nie- nic nie widzisz I nie mów że nie- nic nie czujesz Nie mów że ty mnie potrzebujesz Jak długo muszę czekać? Kiedy dzwonisz znów, że cię nie będzie, że się spóźnisz Serca bicie czuje coraz mocniej, świat wiruje Mówię 'tak', a myślę 'nie' Dobrze wiesz, na przekór sobie robie coś by z tobą być Na zawsze, zawsze już z tobą być Ref. I nie mów że nie- nic nie widzisz I nie mów że nie- nic nie czujesz Nie mów że ty mnie potrzebujesz (Jak długo muszę czekać) I nie mów że nie- nic nie widzisz I nie mów że nie- nic nie czujesz Nie mów że ty mnie potrzebujesz Jak długo muszę czekać? Kolorowy film ciągle trwa, my w nim razem Kilka lat za nami, a przed nami tysiąc chwil Mówię 'tak', a myślę 'nie' Dobrze wiesz, na przekór sobie robie coś by z tobą być Na zawsze, zawsze już z tobą być Ref. I nie mów że nie- nic nie widzisz I nie mów że nie- nic nie czujesz Nie mów że ty mnie potrzebujesz (Jak długo muszę czekać) I nie mów że nie- nic nie widzisz I nie mów że nie- nic nie czujesz Nie mów że ty mnie potrzebujesz Jak długo muszę czekać?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Abra: Jak d

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Abra: Jak d

Skomentuj tekst

Abra: Jak d

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak d - Abra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak d - Abra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abra.