Ania & Waski - Jedna Ma tekst piosenki - Teksciory.pl

Ania & Waski: Jedna Ma

Tekst piosenki

Brak wideo

Ania & Waski

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ania & Waski: Jedna Ma

Pamiętam pierwszy września, metr dwadzieścia, kucyki małe dwa, wielkie ksiązki, linijki, kolore kredki to właśnie cała ja. Z uśmiechem od ucha do ucha biegałam i nie wiedziałam, że to kawałek mego życia, mój drugi dom, to moja rodzina, mój sen... (to moja rodzina)
Cieszę się, że chodziłem do szkoły tej, dostałem swoją szansę i nie zmarnowałem jej, więc apeluje do wszystkich was: nie zmarnujcie więcej swoich życiowych szans!
Ref.: A dziewięć lat za nami, nasze drogi rozejdą się, a za murami przyszłość ma, a w murach tych wspomnienie, jedna mała łza ( x2 )
Jestem tu ostatni raz, jestem tu i żegnam was ( x2 )
Wiele godzin, wiele dni spędzonych w budynku tym. Wiele przeżyć związanych z nim, lecz dziś jest ostatni dzień z tych, które najbardziej w głowie utkwiły mi. Pierwsza gimnazjum nowa szkoła, nowa klasa tak się miała toczyć nasza trzyletnia trasa, która przez nauke do głowy się wtacza. Dziś mówię:
Jestem tu ostatni raz, jestem tu i żegnam was (x2 )
Tak ostatni raz w roku tym pozdrawiam i życzę szczęścia nauczycielom mym, za to, że nigdy nie wątpicie w nas, za to nie zapomnę nigdy was!
Ref.: A dziewięć lat za nami.... ( x2 )
Pamiętaj drogi kolego, nie zmarnuj tego wszystkiego co tu masz. Masz dom, rodzine, przyszłość i możesz, możesz zmienić świat. Ja teraz odchodzę, dziękuję, przepraszam i, i stwierdzam, że tak szkoła, to miejsce nauczyło życia mnie.....
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ania & Waski: Jedna Ma

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ania & Waski: Jedna Ma

 

Skomentuj tekst

Ania & Waski: Jedna Ma

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jedna Ma - Ania & Waski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jedna Ma - Ania & Waski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ania & Waski.