Britney Spears - I don't need another tekst piosenki - Teksciory.pl

Britney Spears: I don't need another

Tekst piosenki

Brak wideo

Britney Spears

Teksty: 306 Tłumaczenia: 39 Wideo: 159

Tekst piosenki

Britney Spears: I don't need another

All out of the class there's a window i can look And out there i see you Full of hope and full of joy i would never fall apart I like to know do you feel like me I wanna hold you right now Chorus: I don't need another but i need you so much i like to hold you every day and night i don't want another boy i just need you so much an empty heart and empty street nowhere i have to go but you are there for me i love you and empty house an empty way forver you and me i love you so much Chorus chorus to fade out
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Britney Spears: I don't need another

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Britney Spears: I don't need another

 

Skomentuj tekst

Britney Spears: I don't need another

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • DETOX (ft. Popek) KUBAŃCZYK
  „nie śpię piątą noc chowam się pod koc wczoraj piękny lot dzisiaj zjazd, mam dość! Mamo wstyd mi wciąż Boże ratuj go – krzyczała by to Gdybym nie znał STOP słowa Więc zacząłem więcej rymować ”
 • LUNAR Arab
  „zawieszony w gwiazdach i samplach dopóki ktoś mnie nie wybudzi księżyc nuci mi życia soundtrack dzisiaj unikam ludzi coraz rzadziej walczę gdy przede mną wiatrak bardziej z boku patrz gdzie j”
 • 3KIPA EKIPA
  „Całą noc tańczy ze mną cały skład (aaaa) To nasz lot tak to robi EKIPA! Całą noc tańczy ze mną cały skład (aaaa) To nasz lot tak to robi EKIPA! Całą noc nie musisz o nic się ba. To nasz Lot Trz”
 • kumpel olszakumpel
  „Jeśli czujesz to co mówię Jesteś mordo moim kumple Mogę z tobą pogadać Jeśli dzisiaj czujesz się gorzej Bo wiem ile znaczy pomoc Jeżeli masz trochę trudniej Żadnej głupiej kur* nie daj wejść so”
 • Parkour Dedis, Epis DYM KNF, Intruz, Vin Vinci, Kafar Dix37, Dawid Obserwator, Śliwa, Rufuz
  „Nie ma stania w miejscu Najwyższe obroty Koto łapią loty Patrzą mi prosto w oczy Cel się tu jednoczy Wspólny wróg to cel znów tempo ulicy podkręci nam cash jeb, jeb drzwi lecą z futryny jeb”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I don't need another - Britney Spears, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I don't need another - Britney Spears. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Britney Spears.