Charles Trenet: Source bleue

Tekst piosenki

Brak wideo

Charles Trenet

Teksty: 212 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Charles Trenet: Source bleue

Source bleue, o vas-tu dans ta course, Source bleue ? Au Bois des Amoureux ? "Je m'en vais, Tu verrais si tu me suivais, Tout au bout de ce vert coteau. Un dtour. En rivire je me change Un amour. J'pouse les contours D'un grand fleuve Et la mer me propose, trange, Un voyage au ciel De midi Pour retomber en pluie." C'est la ronde De l'amour par le monde. Tourne, tourne, goutte d'eau... Tourne, ternel rondeau...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Charles Trenet: Source bleue

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Charles Trenet: Source bleue

Skomentuj tekst

Charles Trenet: Source bleue

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • reklamacja beefu Oki
    „Check Pierwszy był dla ciebie, ten nie jest dla ludzi – tak to szło? Może jeszcze raz, kolo, bo wyciągnąłeś info z pizdy tak jak ginekolog. Hipokryto, coś o byłej gadasz, a dobrze wiesz, co łącz”
  • LUBIĘ CIĘ JAK LATO (prod. Vłodarski) MODELKI
    „A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Lecimy na kluby, jachty, wyspy Nie wyśpimy się dziś A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Le”
  • KOLEJNA NOC (Siup Siup Hops Ops) Wac Toja
    „KOLEJNA NOC SIĘ ZACZYNA, NALEJ MI WINA, NAS NIE ZATRZYMASZ, TO TEJ NATURY ZEW, ADRENALINA KIPI MI W ŻYŁACH, OBOK DZIEWCZYNA CAŁUJE W USTA MNIE, I TYLKO SIUP, SIUP, HOPS, OPS, I W KIELISZKACH ”
  • Na zabój ALIEN x MAJTIS
    „Nie mogę ci obiecać złotych gór, ale z tobą na każdą wejdę Tam gdzie zostawi ślady twój but Nie zbłądzę nawet we mgle Wszystko zaczyna w dobrą stronę iść Choć początki bywały ciężkie Bez ciebie”
  • BODY TEA (prod. WIKTOR) OLIWKA BRAZIL
    „Zanim się wpierdolisz do mojego życia Chyba pomyliło ci się, że zrobię dick flipa Teraz rucham panny nie tylko na bitach Jeżdżę na tej szmacie wroom jak Kubica Jej nagie ciało w oliwce - nie oceni”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Source bleue - Charles Trenet, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Source bleue - Charles Trenet. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Charles Trenet.