Dark Tranquillity: Auctioned

Tekst piosenki

Brak wideo

Dark Tranquillity

Teksty: 79 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Dark Tranquillity: Auctioned

Outsmart the fever And take us farther from The killing life in capsules A life that can't belong If I wake up dead to the world With the helm at my command The reaching out of this Oh, faced tomorrow In the eleventh hour Beckoned closer Now as nightfall sends it's grace Oh, cue to enter The insatiable ideal Slam it shut But the portal pounding lingers What it is; is time undone? I cannot falter in the security of labour Was I supposed to believe? Where did I sign? Did I miss The auction? Where my life Where did I sign? Did I miss the auction? Went the half mile Wondered when the resolution would come Life became too solid Diluted by the essence of denial Caught in fire's eye Oh, the self and the filter that is I My lip was venom Words formed in my mouth And hid beneath the tongue Never to be Never to be seen Where did I sign? Did I miss The auction? Where my life Where did I sign? Did I miss the auction? Was I supposed to believe? Where did I sign? Did I miss The auction? Where my life Where did I sign? Did I miss the auction? Where my life Where did I sign? Did I miss the auction? Where my life Where did I sign? Did I miss the auction where my life went by the club?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dark Tranquillity: Auctioned

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dark Tranquillity: Auctioned

Skomentuj tekst

Dark Tranquillity: Auctioned

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Auctioned - Dark Tranquillity, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Auctioned - Dark Tranquillity. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dark Tranquillity.