Dka: Dzieciaki

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 97 Tłumaczenia: 0 Wideo: 34

Tekst piosenki

Dka: Dzieciaki

Popatrz, dorośli zapomnieli o kimś, o tych mniejszych istotach szukających Boga. Dzieciństwo zmienia się w koszmarne losy. Proszę posłuchaj tych kilku słów i powiedz sobie dosyć. Na samym czarnym lodzie masz 26 mln. Te dzieci płaczą, bo nie mieli szczęścia, żeby móc od tak sobie wziąć kulkę do ust. Z jakich snów się to tworzy? Przecież ja chcę, żeby było dobrze. 200 tys. małych istot musi trzymać karabiny, żeby móc przetrwać. Mini żołnierze, walczący w samotności giną, tylko po to, by nie żebrać. Statystyki męczą oczy i serce. To są dziesięcio letnie dzieci, zapomniane pośmiertnie. Nawet chyba nie wie, że ćwierć miliarda musi tu pracować ciężko, żeby przeżyć to piekło. Nie mówię o tym, że z tych dzieciaków jest skazanych na pożarcie przez nieludzki świat. Bracie już nie mówię o świacie, nie potrafię pisać i czytać, A ty nawet nie chcesz czytać w gazetach co się dzieję. Choć media nie chcą dzielić się tym bólem z nami, bo to nie sensacja. Ważniejszy skandal. STOP, pomyśl o nich, a zostaw ten banał, stary.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dka: Dzieciaki

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Dzieciaki

Skomentuj tekst

Dka: Dzieciaki

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzieciaki - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzieciaki - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.