Dka: Moje ty kochanie

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 106 Tłumaczenia: 0 Wideo: 43

Tekst piosenki

Dka: Moje ty kochanie

Pamiętam jak dziś dwa, cztery, jedenaście ta data w moim sercu przenigny nie zaśnie, rozmawiając z tobą myślałem że to sen teraz jesteś mi potrzebna do przetrwania jak tlen, wiem że to na ciebie czekałem całe życie, nikogo wspanialszego nie znajdę w żadnym micie, dziękuję za wszystkie spędzone razem chwile, przepraszam za wszelkie krzywdy jakie wyrządziłem, mam nadzieję że może kiedyś zapomnisz o tym a w pamięci twej zostaną tylko jedynie wzloty, chciałbym być jedynie z tobą reszta nie ma znaczenia, oddałbym za ciebie życie bez zastanowienia. Ref. x 2 Oddaję ci mą duszę a z nią miłość bez granic, będę cię na zawsze kochał i zmienię zdania za nic. To uczucie we mnie płonie i nigdy nie przestanie na zawsze w moim sercu tylko ty kochanie. Kiedy jesteś przy mnie niczego mi nie trzeba mam wrażenie że trafiłem do siódmego nieba, bo tylko dzięki tobie naprawdę chcę żyć, zapomnieć o problemach w euforie się wzbić, to obłęd sercowy bez porównania z niczym, kiedy jesteś przy mnie nic innego się nie liczy, pragnę jedynie tego by na zawsze tak zostało, aby wszystko się udało to jedyne me marzenie, oddał bym co mam za jego spełnienie niech raz po mojej stronie stanie przeznaczenie. Ref. x 2 Oddaję ci mą duszę a z nią miłość bez granic, będę cię na zawsze kochał i zmienię zdania za nic. To uczucie we mnie płonie i nigdy nie przestanie na zawsze w moim sercu tylko ty kochanie. Za każdym razem gdy się spotykamy mam wrażenie że me życie jest usłane różami. lecz kiedy nadchodzi pora rozstania pojawia się ciemność co piękno pochłania, cały czar pryska, lepszy świat znika, barwa szarości przez wszystko przenika, czuję wielką pustkę gdy cię przy mnie nie ma, to nie są złudzenia ani żadna ściema, tak zawsze się dzieje bo działasz jak narkotyk jak najwspanialszy w świecie środek złoty, jedne lekarstwo na wszystkie cierpienia kiedy jesteś przymnie świat na lepsze się zmienia, tylko do ciebie należy moje serce, chciałbym być twym dżinem lecz nie zmieszczę się w butelce. Miłość uskrzydla, uczy latać, za tobą pójdę w ogień lub na koniec świata. Ref. x 2 Oddaję ci mą duszę a z nią miłość bez granic, będę cię na zawsze kochał i zmienię zdania za nic. To uczucie we mnie płonie i nigdy nie przestanie na zawsze w moim sercu tylko ty kochanie.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dka: Moje ty kochanie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Moje ty kochanie

Skomentuj tekst

Dka: Moje ty kochanie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • moje ty kochanie tekst
 • moje ty kochanie
 • moje ty kochanie moje jedyne

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Moje ty kochanie - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Moje ty kochanie - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.