donGuralesko: No i co

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 145 Tłumaczenia: 0 Wideo: 76

Tekst piosenki

donGuralesko: No i co

Betonowe lasy synu, grunwaldzkie kroniki, tak, tak, K do G, PDG kartel, 1000 okien, 1000 mieszkań, yo, yo. (Don Gural Esko) 1000 okien, 1000 mieszkań, drzewa i beton Widzę to, na co dzień klnę to, znam parę metod Chodź brak kolorów szyby niebieskie od telewizorów Ulice pełne potworów, samurajów, samograjów W wędrówce do raju na haju w tym kraju Gdzie zakazów masz więcej niż topów na krzaku Brak znaków na niebezpiecznym życia szlaku Świat na haku - wielu ma tu swe knyfy Gural jak z automatu opisuje co widzi To jak Wellsa "Wojna światów" Nie lubie zmian klimatu, ciągoty do batów Nie kraku, mam rymy w baku Wiesz że nie ma tu falsyfikatu bez certyfikatu Nie spisuje cyrografu a pogardę mam dla katów I dla kolaborobaków jak mówi zbil buraków Żyjących według schematów Rymuje dla chłopaków, dla kamratów Dla bitmaniaków, dla unikatów Faktorów życia dramatów z K do G pontyfikatu Mój rym to mój atut, synu Tak, tu mój rym to mój atut synu. Ref. No i co, to raport ze studio Z familii om, batów milion Dymi mikrofon - oto on Na przekór wszystkim jak Alcapone Uderz w joint to mój los Boss z Krainy Oz. (2x) (Don Gural Esko) Czasy się zmieniają Ludzie się zmieniają Realia się zmieniają A Białasy ciągle trwają Nowe płyty nagrywają ulicy sagę wspierają Poznań zalewają mają talent więc grają Niech ustawy uchwalają a mnie to chuj obchodzi Pojebany Gural i tak se to wynagrodzi O to chodzi Grunwald we mnie A ja w nim siedzę pewnie Czasem cicho ciemnie, czasem gniewnie Czasem działam z hałasem Przemierzam trasę Grunwald-Piątkowo Działam hardcorowo z dzielnicy do dzielnicy Pilnując przy tym gdzie lokują się strażnicy Pierdolone typy Czy ty też to widzisz własnym strachem się brzydzisz? Własnym strachem się brzydzisz a wrogów nienawidzisz? Swój rozpozna swego bądź pewien tego Korzenie mam jak drzewo działam z zaskoczenia. Ref. No i co, to raport ze studio Z familii om, batów milion Dymi mikrofon - oto on Na przekór wszystkim jak Alcapone Uderz w joint to mój los Boss z Krainy Oz. (2x) (Wall-E) Jestem KASTA squad ale teraz Group Killa Łączy nas hiphop choć dzieli niejedna mila Szacunek zrozumienie i niechęć do debila Co robi to dla mody i nonstop się przymila Gdy widze takiego... - jedna chwila Zabijam po cichu jak wberchy herewila Nie próbuj nigdy podrabiać naszego styla Wall-E - KASTA squad, Gural - Gruop KIlla. Ref. No i co, to raport ze studio Z familii om, batów milion Dymi mikrofon - oto on Na przekór wszystkim jak Alcapone Uderz w joint to mój los Boss z Krainy Oz. (2x)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: No i co

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: No i co

Skomentuj tekst

donGuralesko: No i co

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka refren dookoła domy rosną pracą wielu głów i rąk
 • no i co no i co no i co. tekst
 • killaz grup ..szyby niebieskie od telewizorow
 • donGuralesko - No i co

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki No i co - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu No i co - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.