Dżem: Czarny chleb

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 98 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Czarny chleb

Tam czarny chleb, tam czarny chlebTam czarny chleb, tam czarny chleb smakujeTam zawsze brak, tam zawsze brakTego czym w życiu, życie się słodziI gorzki czaj i gorzki czaj (...)Sam z sobą się, sam z sobą się pokochajBo żona twa, jeśli ją masz to w domu szlochaTo w domu szlocha - hejBo żona twa, jeśli ją masz to w domu szlochaJak forsę masz, jak forsę maszJak forsę masz, to przegrasz ją w pokeraTam żaden zgred, tam żaden zgredTam żaden zgred, przeważnie nie grypsujeI żaden klucz i żaden klucz do zamka nie pasuje, nie pasujeTam tylko sny są erotyczneTam wszystko masz co trzebaJedynie nikt wolności ci nie sprzeda, nieTam wszystko masz co trzebaJedynie nikt wolności ci nie sprzedaJedynie nikt wolności ci nie sprzedaOoo...nie, nie, nie...Tam wszystko masz co trzebaTam wszystko masz co trzebaJedynie nikt, jedynie nikt wolnościCi tam nie sprzeda, o...nie....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Czarny chleb

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Czarny chleb

Skomentuj tekst

Dżem: Czarny chleb

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czarny chleb dżem słowa chwyty
 • dżem czarny chleb tekst
 • czarny chleb tekst
 • tekst czarny chleb
 • czarny chleb tekst przerobione na dzień nauczyciela

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czarny chleb - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czarny chleb - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.