Dżem: Czarny chleb

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 99 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Czarny chleb

Tam czarny chleb, tam czarny chlebTam czarny chleb, tam czarny chleb smakujeTam zawsze brak, tam zawsze brakTego czym w życiu, życie się słodziI gorzki czaj i gorzki czaj (...)Sam z sobą się, sam z sobą się pokochajBo żona twa, jeśli ją masz to w domu szlochaTo w domu szlocha - hejBo żona twa, jeśli ją masz to w domu szlochaJak forsę masz, jak forsę maszJak forsę masz, to przegrasz ją w pokeraTam żaden zgred, tam żaden zgredTam żaden zgred, przeważnie nie grypsujeI żaden klucz i żaden klucz do zamka nie pasuje, nie pasujeTam tylko sny są erotyczneTam wszystko masz co trzebaJedynie nikt wolności ci nie sprzeda, nieTam wszystko masz co trzebaJedynie nikt wolności ci nie sprzedaJedynie nikt wolności ci nie sprzedaOoo...nie, nie, nie...Tam wszystko masz co trzebaTam wszystko masz co trzebaJedynie nikt, jedynie nikt wolnościCi tam nie sprzeda, o...nie....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Czarny chleb

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Czarny chleb

Skomentuj tekst

Dżem: Czarny chleb

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czarny chleb dżem słowa chwyty
 • dżem czarny chleb tekst
 • czarny chleb tekst
 • tekst czarny chleb
 • czarny chleb tekst przerobione na dzień nauczyciela

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czarny chleb - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czarny chleb - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.