Flori: Nieznane miejsce

Tekst piosenki

Flori

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1
Profil artysty

Tekst piosenki

Flori: Nieznane miejsce

Ref
I czemu każdy tutaj musi mieć złamane serce?
czemu każdy ucieka w nieznane dla nas miejsce?
czemu każdy się ukrywa i kosztuje bólu?
czemu też umieram przez to?, i znów czuję presję tłumu,
jestem sam taki taki sam, nie chce więcej widzieć zdrad i nie chcę już kłamstwa,proszę pomóż jakoś wstań, by pokazać moją twarz,tak przy sobie sparcie mam
Zwrotka (1)
Czemu każdy musi mieć złamane serce?, czemu każdy ucieka w nieznane miejsce?, no powiedz czemu tak jest, trudna droga idziesz pień jak kres, ej nie rozumiem jaki w tym sens, w parę lat nie wiedziałem co to życia sens, dzisiaj zmieniam się i nie możesz powiedzieć nie, w mojej krwi do bólu łez wzrokiem morl grany jest ej je.
Ref
I czemu każdy tutaj musi mieć złamane serce?
czemu każdy ucieka w nieznane dla nas miejsce?
czemu każdy się ukrywa i kosztuje bólu?
czemu też umieram przez to?, i znów czuje presję tłumu,
jestem sam taki taki sam, nie chce więcej widzieć zdrad i nie chce już kłamstw, proszę pomóż jakoś wstań , by pokazać moją twarz, tak przy sobie sparcie mam
Zwrotka (2)
Wiem że to samotność, nie chce widzieć innych obok, bo się czuje tak nie swoją, mówię to tobie modelko tak prosto, obracam się w domu bo czuje ten wstyd, nie chce liczyć na innych bo ludzie to kurwy
Autor tekstu: flori
Data dodania: 2019-04-11
Tekst dodał: Patelas
Ostatnia edycja: Patelas
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Flori: Nieznane miejsce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
33 %
67 %

Inne teksty wykonawcy

Flori: Nieznane miejsce

Skomentuj tekst

Flori: Nieznane miejsce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nieznane miejsce - Flori, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nieznane miejsce - Flori. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Flori.