Genzie: 5 minut

Tekst piosenki

Genzie

Teksty: 2 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2
Profil artysty

Tekst piosenki

Genzie: 5 minut

Ref: Mam minut pięć, pięć, pięć, pięć, By wejść i zrobić cash, fame i więcej. Ja moje życie wezmę dziś w ręce, Mam na to minut pięć, pięć, pięć, pięć. Mam minut pięć, pięć, pięć, pięć, By wejść i zrobić cash, fame i więcej. Ja moje życie wezmę dziś w ręce, Mam na to minut pięć, pięć, pięć, pięć. I Idę po swoje jak nikt, Życie zamieniam na sny. Nie chciałam być jak każdy, Dlatego patrzę w gwiazdy. Żadne zadanie tu nie było łatwe, Do celu dopłynę nawet na tratwie. Dostałam szanse i rozwijam żagle, Nigdy nie będę zatopionym statkiem Zakręci się koło fortuny. Czasem w około są tłumy, A czasem nie ma nikogo lecz jak chce dać powody mamie do dumy. Życie to cały mój kontent, Ty na drugim planie ja frontman. Moje ambicje są głodne, bo nad "i" chcę w końcu postawić kropkę. Nic nie ucieka jak czas, Dlatego biorę go w garść. Nikt tego nie zrobi za mnie, Dlatego zrobię to sama. Nic nie ucieka jak czas, Dlatego biorę go w garść. Przez palce leci jak piach, Dlatego zrobię to sam. Ref: Mam minut pięć, pięć, pięć, pięć, By wejść i zrobić cash, fame i więcej. Ja moje życie wezmę dziś w ręce, Mam na to minut pięć, pięć, pięć, pięć. Mam minut pięć, pięć, pięć, pięć, By wejść i zrobić cash, fame i więcej. Ja moje życie wezmę dziś w ręce, Mam na to minut pięć, pięć, pięć, pięć. II Nie mam czasu by go stracić, Nie boję się ciężkiej pracy. Swoje sprawy biorę w łapy, Moje plany kwitną tak jak kwiaty. Wokół mnie jest paru innych graczy, Muszę zrobić od nich więcej. Jak zrozumieć ich intencje, przyjaciół czy jak konkurencję. Wchodzę by nie zamulać, Za mną nie jedna tura. Wspomnienia bez wątpienia nie zmywalne jak tatuaż. Marzysz o złotych górach, Zasięgach, drogich furach. To ustaw się w kolejce każdy chce koronę KRÓLA. Nic nie ucieka jak czas, Dlatego biorę go w garść. Nikt tego nie zrobi za mnie, Dlatego zrobię to sama. Nic nie ucieka jak czas, Dlatego biorę go w garść. Przez palce leci jak piach, Dlatego zrobię to sam. Ref: Mam minut pięć, pięć, pięć, pięć, By wejść i zrobić cash, fame i więcej. Ja moje życie wezmę dziś w ręce, Mam na to minut pięć, pięć, pięć, pięć. Mam minut pięć, pięć, pięć, pięć, By wejść i zrobić cash, fame i więcej. Ja moje życie wezmę dziś w ręce, Mam na to minut pięć, pięć, pięć, pięć. (5 minut) x4


Autor tekstu: Genzie
Tekst dodał: Bez nazwy

Tłumaczenie piosenki

Genzie: 5 minut

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Genzie: 5 minut

Skomentuj tekst

Genzie: 5 minut

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 5 minut - Genzie, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 5 minut - Genzie. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Genzie.