Grammatik: Dali

Tekst piosenki

Brak wideo

Grammatik

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Grammatik: Dali

To siedzialo we mnie, teraz wypływa, wkurwienie moje zawsze... poważne sprawy spychamy na boczne tory, dużo przypałów tak jak uliczne horrory. zrozum, [zrozum] nauczyłem się pokory. nigdy więcej. zawsze do przeprosin skory, tak to czuję, ten stan trwa u mnie wiecznie. dwulicowi ludzie. kurwa, ilu was jeszcze?? nowe [?????kurwa weź tu coś zrozum tej] wierzcie, święci przez chwile od nas odwal się i tyle, puste słowa, schizy, nowe błędy, wolę grzeszyć i napotykać na zakręty. normalna rzecz jak dla aptekowiczów skręty, może zajdę gdzieś kiedyś swoją drogą, życie płata figle, patrzę na to z trwogą. mam jednak ludzi, którzy zawsze mi pomogą. tylko żyć i umierać z tą załogą. rodzą sie dla nas z każdym dniem inaczej, dziś [kurwaaaaa!!!! co?] nie martwić się o nic, wydawać szmal na blacie. [kurwa znowu chuuja słysze] w nas to siedzi już długo, całe życie jestem prawdy sługą. blizny są w środku i kształtują teraźniejsze czyny, rymy moimi łzami, więc płaczę nimi. [:)] w nas siedzi to od dawna, wspomnienia. życie było lekkie za małolata, teraz ciężki czas, własne ścieżki i praca. i kolejne starania by następnego dnia dożyć, by smutki zniszczyć, a szczęśliwe chwile mnożyć. szcacunek zdobyć, coś zrobić, nigdy się nie poddać. z podniesionym czołem życia kłopotom sprostać. dlatego sobą jestem i wciąż sobą pozostaję, mnie i moich ludzi pobłogosław Panie. proszę. robię od dawna to samo, cały czas, nikt nigdy nie zmieni nas, nawet czas. rzeczy zawsze zostają, choć wypowiedziane raz, ciągle. jadąc do przodu nigdy nie zapomnę choć we wsteczne lusterko mego życia spojrzeć, życia obrazy pomogą mi dojrzeć, dzięki nim dorosłem. jestem sobą, od dawna robię swoje, proste. bez kłopotów żyję i mam się świetnie. wkurwienie na świat ciągle siedzi głeboko we mnie. chcę w pełni zyc i w pełni korzystać z czasu, za nic nigdy nie oddać moich przyjaciół. dali jazda, ta przyjaźń jest we mnie od dawna.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grammatik: Dali

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Grammatik: Dali

Skomentuj tekst

Grammatik: Dali

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dali tekst grammatik
 • grammatik nigdy nie bierz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dali - Grammatik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dali - Grammatik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grammatik.