Grammatik: Dali

Tekst piosenki

Brak wideo

Grammatik

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Grammatik: Dali

To siedzialo we mnie, teraz wypływa, wkurwienie moje zawsze... poważne sprawy spychamy na boczne tory, dużo przypałów tak jak uliczne horrory. zrozum, [zrozum] nauczyłem się pokory. nigdy więcej. zawsze do przeprosin skory, tak to czuję, ten stan trwa u mnie wiecznie. dwulicowi ludzie. kurwa, ilu was jeszcze?? nowe [?????kurwa weź tu coś zrozum tej] wierzcie, święci przez chwile od nas odwal się i tyle, puste słowa, schizy, nowe błędy, wolę grzeszyć i napotykać na zakręty. normalna rzecz jak dla aptekowiczów skręty, może zajdę gdzieś kiedyś swoją drogą, życie płata figle, patrzę na to z trwogą. mam jednak ludzi, którzy zawsze mi pomogą. tylko żyć i umierać z tą załogą. rodzą sie dla nas z każdym dniem inaczej, dziś [kurwaaaaa!!!! co?] nie martwić się o nic, wydawać szmal na blacie. [kurwa znowu chuuja słysze] w nas to siedzi już długo, całe życie jestem prawdy sługą. blizny są w środku i kształtują teraźniejsze czyny, rymy moimi łzami, więc płaczę nimi. [:)] w nas siedzi to od dawna, wspomnienia. życie było lekkie za małolata, teraz ciężki czas, własne ścieżki i praca. i kolejne starania by następnego dnia dożyć, by smutki zniszczyć, a szczęśliwe chwile mnożyć. szcacunek zdobyć, coś zrobić, nigdy się nie poddać. z podniesionym czołem życia kłopotom sprostać. dlatego sobą jestem i wciąż sobą pozostaję, mnie i moich ludzi pobłogosław Panie. proszę. robię od dawna to samo, cały czas, nikt nigdy nie zmieni nas, nawet czas. rzeczy zawsze zostają, choć wypowiedziane raz, ciągle. jadąc do przodu nigdy nie zapomnę choć we wsteczne lusterko mego życia spojrzeć, życia obrazy pomogą mi dojrzeć, dzięki nim dorosłem. jestem sobą, od dawna robię swoje, proste. bez kłopotów żyję i mam się świetnie. wkurwienie na świat ciągle siedzi głeboko we mnie. chcę w pełni zyc i w pełni korzystać z czasu, za nic nigdy nie oddać moich przyjaciół. dali jazda, ta przyjaźń jest we mnie od dawna.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Grammatik: Dali

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Grammatik: Dali

Skomentuj tekst

Grammatik: Dali

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dali tekst grammatik
 • grammatik nigdy nie bierz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dali - Grammatik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dali - Grammatik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grammatik.