Klezmafour: W górę

Tekst piosenki

Klezmafour

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1
Profil artysty

Tekst piosenki

Klezmafour: W górę

W górę! W górę! Podnosimy nasze dłonie! W górę! W górę! Niech energia w Was zapłonie! (razem) W górę! W górę! Wasze dłonie ? nasza scena. To ostatnia szansa. Nie macie nic do stracenia!

Czy zastanawiałeś się, jak wydać płytę? Nie wystarczy fajny pomysł, niezły groove. Nie pomylisz teraz podaży z popytem - analizę rynku muzycznego zrób! Musisz wiedzieć, co puszczają dzisiaj w radiu. Wybrać dobre i odrzucić zwykły chłam. Stan umysłu wkracza wtedy w nowe stadium. (więc) Wciągnij lepiej z nami dziś klezmerskiej muzy gram!

W górę! W górę! Podnosimy nasze dłonie! W górę! W górę! Niech energia w Was zapłonie! (razem) W górę! W górę! Wasze dłonie ? nasza scena. To ostatnia szansa. Nie macie nic do stracenia! (więc) W górę! W górę! Podnosimy nasze dłonie! W górę! W górę! Niech energia w Was zapłonie! (razem) W górę! W górę! Wasze dłonie ? nasza scena. To ostatnia szansa. Nie macie nic do stracenia!

Tu pod sceną muzą tą się upajamy, dinozaura na rekinie ujeżdżamy. KLEZMAFOUR ? energia! To nie żadne smuty! To kamień milowy ? pomnik w marmurze wykuty Elektronika plus żywe instrumenty. Nic więcej nie trzeba, aby rzucić się w odmęty bałkańskiego szaleństwa. Tak więc baw się razem z nami! Wszyscy skaczą sami, niczym w ?Tańcu z Gwiazdami? (więc)

W górę! W górę! Podnosimy nasze dłonie! W górę! W górę! Niech energia w Was zapłonie! (razem) W górę! W górę! Wasze dłonie ? nasza scena. To ostatnia szansa. Nie macie nic do stracenia! (więc) W górę! W górę! Podnosimy nasze dłonie! W górę! W górę! Niech energia w Was zapłonie! (razem) W górę! W górę! Wasze dłonie ? nasza scena. Eeeeeeh Macarena! W górę, W górę! W górę! W górę! (?)
Autor tekstu: Wojciech Czapliński
Data dodania: 2014-01-15
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Klezmafour: W górę

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Klezmafour: W górę

Skomentuj tekst

Klezmafour: W górę

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (16 stycznia 2014, 00:38)
Re: Klezmafour - W górę
Nie, no. Poznańskiej muzy gram mnie położył na łopatki. Wojtek z Klezmafour z tej strony. Autorem tekstu piosenki "W GÓRĘ!" jestem ja, czyli Wojciech Czapliński, a tu macie poprawny tekst: W GÓRĘ! ref. W górę! W górę! Podnosimy nasze dłonie! W górę! W górę! Niech energia w Was zapłonie! (razem) W górę! W górę! Wasze dłonie ? nasza scena. To ostatnia szansa. Nie macie nic do stracenia! zwr. 1 Czy zastanawiałeś się, jak wydać płytę? Nie wystarczy fajny pomysł, niezły groove. Nie pomylisz teraz podaży z popytem - analizę rynku muzycznego zrób! Musisz wiedzieć, co puszczają dzisiaj w radiu. Wybrać dobre i odrzucić zwykły chłam. Stan umysłu wkracza wtedy w nowe stadium. (więc) Wciągnij lepiej z nami dziś klezmerskiej muzy gram! ref. W górę! W górę! Podnosimy nasze dłonie! W górę! W górę! Niech energia w Was zapłonie! (razem) W górę! W górę! Wasze dłonie ? nasza scena. To ostatnia szansa. Nie macie nic do stracenia! (więc) W górę! W górę! Podnosimy nasze dłonie! W górę! W górę! Niech energia w Was zapłonie! (razem) W górę! W górę! Wasze dłonie ? nasza scena. To ostatnia szansa. Nie macie nic do stracenia! zwr. 2 Tu pod sceną muzą tą się upajamy, dinozaura na rekinie ujeżdżamy. KLEZMAFOUR ? energia! To nie żadne smuty! To kamień milowy ? pomnik w marmurze wykuty Elektronika plus żywe instrumenty. Nic więcej nie trzeba, aby rzucić się w odmęty bałkańskiego szaleństwa. Tak więc baw się razem z nami! Wszyscy skaczą sami, niczym w ?Tańcu z Gwiazdami? (więc) ref. W górę! W górę! Podnosimy nasze dłonie! W górę! W górę! Niech energia w Was zapłonie! (razem) W górę! W górę! Wasze dłonie ? nasza scena. To ostatnia szansa. Nie macie nic do stracenia! (więc) W górę! W górę! Podnosimy nasze dłonie! W górę! W górę! Niech energia w Was zapłonie! (razem) W górę! W górę! Wasze dłonie ? nasza scena. Eeeeeeh Macarena! W górę, W górę! W górę! W górę! (?)

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • w gore w gore podnosimy nasze dlonie
 • klezmafour w gore tekst
 • w górę w górę podnosimy w górę dłonie niech energia w was zapłonie
 • w górę wasze dłonie
 • wasze dłonie nasza scena

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W górę - Klezmafour, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W górę - Klezmafour. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Klezmafour.