Leniwiec: Tydzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Leniwiec

Teksty: 50 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Leniwiec: Tydzie

W poniedziałek krzyknąłem i już wszyscy wiedzieli,Że na świecie jest kolejny buntownik bez idei.Buntownik bez powodu, buntownik bez nadziei,Kolejny Don Kichot w służbie rebelii.We wtorek mnie spytali o co właściwie mi chodzi.Sam dobrze nie wiedziałem, lecz im szybko powiedziałem.Cały tydzień nie starczy,By opisać jak buntownik walczy.W środę się poddałem, a może wygrałem.Jeden uśmiech jej wystarczył i o wszystkim zapomniałem.Cały tydzień nie starczy,By powiedzieć ile miłość znaczy.Na niebie tysiące gwiazd.Na ziemi ty i ja.And I think to myselfWhat a wonderful world.W czwartek się upewniłem, że to o niej marzyłem.W sławnym kinie w Lublinie o rękę ją prosiłem.Na weselu wielka feta, ja i ma kobieta.Pidżama Porno grała, Grabarz czereśnie rozdawał.Cały tydzień nie starczy,By powiedzieć ile miłość znaczy.Piątek był przyziemny jak jazda autobusem,Tysiące obowiązków, kilka miłych wzruszeń.W sobotę zrozumiałem jak mało wiedziałemO życiu i o świecie, o kumplach, o kobiecie.W niedzielę mnie zabrali, a potem skremowali.W górach, tam gdzie moje miejsce, popiół wysypali.Cały tydzień nie starczy,By zrozumieć co ile w życiu znaczy.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Leniwiec: Tydzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Leniwiec: Tydzie

Skomentuj tekst

Leniwiec: Tydzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tydzie - Leniwiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tydzie - Leniwiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Leniwiec.