Mandaryna: Id

Tekst piosenki

Brak wideo

Mandaryna

Teksty: 34 Tłumaczenia: 1 Wideo: 9

Tekst piosenki

Mandaryna: Id

Ref: Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Ja tak a Ty wciąż drżysz Nadajesz nie OK Wielbię formy Twego ego Twoich imion tyle było. Zgasł człowiek nie ma zdarzen Czas, nieszczęscie wszystko zmyło Miłośc w stylu... Pójdę sam przez ten deszcz... Nie On pierwszy nie On jeden skusi hej Co nas rani nie zabija Twoja wina A gdy nie zabija wzmacnia moja racja OK Chcę środkiem burzy móc przejśc... Hej wysiadaj Twoja stacja. Ref: Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz(przeprowadz przez ten deszcz) Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść(środkiem burzy przejść) Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Ja tak a Ty wciąż drżysz Nadajesz nie OK Uciec chcę lecz gdzie Ja sama nie nawet nie chce mi sie wyć Wiem że nie wart kocham dziś... Kiedyś przejdzie Idę sam przez ten deszcz... I co wołać nie ma kogo no wiem Nędzne samej z soba tacie tracisz go no i on A on lub no bo on jakieś wsparcie i sam wiesz Zatańcz ze mną jak wiatr... Poznasz jedną z moich wad Ref: Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz(przeprowadz przez ten deszcz) Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść(środkiem burzy przejść) Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Nie patrz juz a mnie tak Musiało sie tak stać Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz(przeprowadz przez ten deszcz) Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść(środkiem burzy przejść) Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Wiem kiedy będzie lżej Wiem co znaczy nie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Mandaryna: Id

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mandaryna: Id

Skomentuj tekst

Mandaryna: Id

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Id - Mandaryna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Id - Mandaryna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mandaryna.