Mandaryna: Id

Tekst piosenki

Brak wideo

Mandaryna

Teksty: 35 Tłumaczenia: 1 Wideo: 10

Tekst piosenki

Mandaryna: Id

Ref: Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Ja tak a Ty wciąż drżysz Nadajesz nie OK Wielbię formy Twego ego Twoich imion tyle było. Zgasł człowiek nie ma zdarzen Czas, nieszczęscie wszystko zmyło Miłośc w stylu... Pójdę sam przez ten deszcz... Nie On pierwszy nie On jeden skusi hej Co nas rani nie zabija Twoja wina A gdy nie zabija wzmacnia moja racja OK Chcę środkiem burzy móc przejśc... Hej wysiadaj Twoja stacja. Ref: Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz(przeprowadz przez ten deszcz) Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść(środkiem burzy przejść) Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Ja tak a Ty wciąż drżysz Nadajesz nie OK Uciec chcę lecz gdzie Ja sama nie nawet nie chce mi sie wyć Wiem że nie wart kocham dziś... Kiedyś przejdzie Idę sam przez ten deszcz... I co wołać nie ma kogo no wiem Nędzne samej z soba tacie tracisz go no i on A on lub no bo on jakieś wsparcie i sam wiesz Zatańcz ze mną jak wiatr... Poznasz jedną z moich wad Ref: Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz(przeprowadz przez ten deszcz) Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść(środkiem burzy przejść) Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Nie patrz juz a mnie tak Musiało sie tak stać Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz(przeprowadz przez ten deszcz) Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść(środkiem burzy przejść) Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Wiem kiedy będzie lżej Wiem co znaczy nie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mandaryna: Id

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mandaryna: Id

Skomentuj tekst

Mandaryna: Id

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Id - Mandaryna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Id - Mandaryna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mandaryna.