Mandaryna: Id

Tekst piosenki

Brak wideo

Mandaryna

Teksty: 35 Tłumaczenia: 1 Wideo: 10

Tekst piosenki

Mandaryna: Id

Ref: Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Ja tak a Ty wciąż drżysz Nadajesz nie OK Wielbię formy Twego ego Twoich imion tyle było. Zgasł człowiek nie ma zdarzen Czas, nieszczęscie wszystko zmyło Miłośc w stylu... Pójdę sam przez ten deszcz... Nie On pierwszy nie On jeden skusi hej Co nas rani nie zabija Twoja wina A gdy nie zabija wzmacnia moja racja OK Chcę środkiem burzy móc przejśc... Hej wysiadaj Twoja stacja. Ref: Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz(przeprowadz przez ten deszcz) Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść(środkiem burzy przejść) Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Ja tak a Ty wciąż drżysz Nadajesz nie OK Uciec chcę lecz gdzie Ja sama nie nawet nie chce mi sie wyć Wiem że nie wart kocham dziś... Kiedyś przejdzie Idę sam przez ten deszcz... I co wołać nie ma kogo no wiem Nędzne samej z soba tacie tracisz go no i on A on lub no bo on jakieś wsparcie i sam wiesz Zatańcz ze mną jak wiatr... Poznasz jedną z moich wad Ref: Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz(przeprowadz przez ten deszcz) Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść(środkiem burzy przejść) Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Nie patrz juz a mnie tak Musiało sie tak stać Zabierz stąd mnie przeprowadz przez ten deszcz(przeprowadz przez ten deszcz) Zabierz stąd mnie chce środkiem burzy przejść(środkiem burzy przejść) Dlaczego chcę spójrz na nas czujesz coś Wiem kiedy będzie lżej Wiem co znaczy nie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mandaryna: Id

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mandaryna: Id

Skomentuj tekst

Mandaryna: Id

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Id - Mandaryna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Id - Mandaryna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mandaryna.